Pasaż z zabawkami, czyli miejsce, gdzie zakupisz wychowawczy upominek dla berbecia

Współcześnie maluchy mają w posiadaniu tak dużo zabawek, że chwilami nie wiedzą, czym się zająć w długie, zimowe wieczory. Kiedyś dziewczynki i chłopaki były zmuszone wykorzystywać do zabawy nawet te najbardziej proste przedmioty, z gałązkami na czele, i być może dzięki temu dzieci były bardziej kreatywne. A na ile dzisiaj dziecięca wyobraźnia staje się zagrożona? Ripostę na to pytanie pozostawmy pedagogom, a my zajmijmy się jedną z ciekawszych zabawek łatwo dostępnych na rynku, a mianowicie lego movie.

klocki lego na prezent

Autor: pangyuliu
Źródło: http://www.flickr.com
Klocki lego to marzenie wielu dzieciaków. Staje się tak z pewnością dlatego, że te zabawki składają się z mnóstwa kolorowych elementów, które jesteśmy w stanie ze sobą łączyć bez ograniczeń i w wielu niepowtarzalnych kombinacjach. A poza tym klocki cieszą się tak wielką sławą, że na sam dźwięk wyrazów lego movie nawet dorosłym szybciej walą serca. Dlatego też ta właśnie zabawka jest coraz częściej wybierana na prezent na imieniny dla dziecka.

Te klocki lego są projektowane w dwóch liniach: dla chłopaków i dla dziewczynek. Chłopców zainteresują modele tematycznie połączone z takimi pojęciami: budownictwo, pogotowanie energetyczne czy wahadłowce kosmiczne. Z drugiej strony dziewczynki będą zachwycone domkami dla lalek barbie lub fantastycznie wyposażoną kuchnią. Można także próbować odnaleźć uniwersalnych modeli, które zainteresują młodych przedstawicieli obu płci – edukacja (np. szkolna klasa bądź pracownie chemiczne) i podróże (przedział sypialny w pociągu, poczekalnia kolejowa).

Maluchy, które otrzymały na imieniny lego movie wprost będą w siódmym niebie. W skrajnych sytuacjach być może nawet nie będą chciały po dobranocce pójść spać. A już z pewnością pochwalą się w szkole, że na imieniny otrzymały od wujka fajowe klocki. A wtedy koleżanki i przyjaciele zażyczą sobie podobnego podarku na zbliżającą się gwiazdkę.

Takie klocki po części zadowolą również rodzicieli. Zawsze to rozsądniejszy upominek niż opakowanie czekoladek i sześćdziesiąta w kolekcji gra komputerowa. Bądź co bądź takie klocki stymulują umiejętności manualne i przyczyniają się w ten sposób do prawidłowego rozwoju pierwszoklasisty. Jedyne co może denerwować, to sytuacje, w których małe, kolorowe części zaczynają się gubić, a później znajdywać np.

Nie czekaj, gdyż jesteśmy w witrynie (https://www.sklep.acana.com.pl/23-sucha-karma-dla-kota) dla Ciebie. Stworzyliśmy niezwykle ciekawe wątki. Masz ochotę się z nimi zaznajomić? Zapraszamy do kolejnej witryny.

w kuchennej szafce, czyli w najmniej oczekiwanym miejscu.

You may also like...