Paski – kochamy czy nie cierpimy?

W tym sezonie zostałyśmy dosłownie zawalone paskami. Zobaczyłyśmy paski pionowe, paski poziome, paski wąskie i paski szerokie. Multikolor bądź w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Zwolenniczek tego typu kompletów jest najprawdopodobniej tyle samo, co przeciwniczek – te są zdania, że paski poszerzają i zakłócają proporcje sylwetki.

Nie tak całkiem jest to prawda, powinno się po prostu dobrać paski do swojej figury i odpowiednio dobrać części pozostałego ubioru. Sukienki w paski doskonale sprawdzą się na sylwetce rodzaju Cegła – bez wyraźnie zaznaczonej talii i biustu. Wszystkie panie o drobniuteńkiej i chłopięcej figurze będą fantastycznie wyglądały właśnie w sukienkach tego rodzaju.

Czy opracowane na danej stronie (https://dotatuazu.pl/pl/c/Gryfy-do-cartridgy/125) teksty spodobały Ci się? Masz chęć na kolejne? Zatem śpieszymy Ci przekazać, że już czekają na Ciebie rzetelne fakty.

Sukienki Andrzejkowe

Autor: Pandzior.pl
Źródło: Pandzior.pl

Sukienka o fasonie szmizjerki sprawdzi się nadzwyczajnie noszona, na co dzień, pasek w talii zdecydowanie podkreśli kształty – taka jest właśnie sukienka Christina.Prócz sukienek w sklepie internetowym Melanż na odnajdziemy także spódnice w paski i tuniki – też w paski. Takim przykładem fantastycznej tuniki może być tunika Florentyna. Idealna na lato, bardzo dobrze wygląda z gładkimi spodniami w kontrastowym kolorze. Bowiem paski na tunice są szerokie nieuniknione jest ubranie wysokich obcasów – dzięki temu ustabilizujemy sylwetkę. Przy wzorze tego rodzaju musimy uważać na długość tuniki – nie może być zbytnio długa – wówczas optycznie skróci nam nogi i zaburzy tym samym proporcje. Nie może być także zbyt krótka – tunika niebywale nas pogrubi. A przecież nie o dodatkowe kilogramy nam chodzi.Tego lata odnajdziemy także bardzo dużo spódnic we wzory, w tym w paski. Takimi przykładami są spódnica Jola i spódnica Eve. Obie spódnice w cudownie reprezentują się z gładkim topem są albowiem na tyle wzorzyste i tym samym wyraziste, że nie wymagają mocnej oprawy.

Paski są nieodłącznym wzorem tkanin od lat i takim bezsprzecznie zostaną. Każdego roku możemy wybierać wśród wzorów i kolorów, w tym wśród printów roślinnych, czy zwierzęcych. Trzeba aczkolwiek podkreślić, że trend pasków jest jednym z najmocniej zarysowanych i … uwielbianych!

You may also like...