Tagged: pieniądze

pieniądze

Pomysłowy marketing

Każdy z nas lubi okazje. Lubimy, gdy uda nam się zaoszczędzić. Z tego powodu kiedy dostajemy kupony rabatowe myślimy o danym sklepie lepiej. Zapamiętujemy go i z większą ochotą wracamy na zakupy do tego sklepu. A sklepy prześcigają się w organizowaniu promocji. Jeśli zrobimy zakupy na pewną kwotę to dostaniemy bon zniżkowy na następne zakupy. Jeżeli w określonym czasie zrobimy trzy razy zakupy za określoną kwotę to następne zakupy mamy gratis.

Pakujemy plecak na obóz

Jeżeli na obóz wybierasz się po raz pierwszy, zapakowanie plecaka może wydawać Ci się czarną magią. Z tej przyczyny zdecydowałem podzielić się z Wami swym sposobem ażeby przejść przez cały proces bez większych problemów!

Co to jest NLP?

Pomimo tego, iż niemal każdy psycholog, handlowiec, manager, terapeuta czy specjalista w dziale marketingu słyszał o programowaniu neurolingwistycznym to wciąż pozostaje ono dyscypliną elitarną. Czemu? Gdyż słysząc takie opinie jak: „To jest takie panaceum na wszystkie problemy, wiec nie może istnieć” niewiele osób spośród nich zainwestowało swój czas i pieniądze, by bliżej poznać techniki NLP. Jednak czy nie jest tak, że przed tym jak wydamy opinię powinniśmy, najpierw zgłębić zagadnienie? Zwłaszcza, jeżeli może być na prawdę pomocne.

Jak oświadczyć się swojej dziewczynie? Poznaj kilka oryginalnych pomysłów.

Narzeczona to w dalszym ciągu nie małżonka, lecz niewątpliwie jej do owego miana o wiele bliżej, aniżeli wcześniej. A więc jeżeli jakiś mężczyzna sądzi, że jego aktualny związek to coś jakby nie patrzeć więcej, na pewno powinien po prostu poprosić swoją partnerkę o rękę. Oczywiście należy mieć niemal pewność, iż zgodzi się. Wiadoma sytuacja – usłyszenie odmowy jest traumą na całe życie.

Jeśli chcemy zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze, pamiętajmy, że tenisówki dla dzieci czy damską odzież możemy kupić przez internet

Wiele osób sądzi, że chociażby damska odzież kupowana przez internet nie jest dobrym rozwiązaniem, bowiem po fakcie może okazać się niekorzystnym zakupem. Chodzi przede wszystkim o takie niedogodności, jak niedopasowanie rozmiaru, czy nieadekwatny do przedstawionego w sklepie internetowym produkt (nieodpowiedni kolor czy z kolei odmienny wzór niż w katalogu). Oczywiście zdarzają się tego typu sytuacje, niemniej stanowią one margines w zestawieniu z rosnącą sprzedażą online artykułów tego typu.

Szczególnie popularne dodatki – patyczki do szaszłyków

Rewelacyjne oferty różnych dodatków oraz dodatków pojawiają się na stronach internetowych firm z dużą częstotliwością. Powodem jest głównie to, że niezwykle szybko roznoszą się informacje na temat ich przydatności w codziennych czynnościach, jak i trwałości. Do kupienia w zestawie patyczki do szaszłyków kosztują niedużo, natomiast dopiero będąc w ich posiadaniu uświadomimy sobie, jak bardzo są nam niezbędne.