Podarunek powinien być szczery

Czasami mała rzecz potrafi czynić cuda. W w codziennej rutynie, w której sprawy i terminy naglą, a przedmioty martwe odmawiają posłuszeństwa, warto kupić jak najwięcej praktycznych wspomagaczy. Gubisz dokumenty? Nie masz gdzie trzymać kart kredytowych, a może jesteś bałaganiarzem i potrzebujesz małej pomocy, tanich i niezawodnych podręcznych wspomagaczy?

prezent

Autor: Lenovo
Źródło: Lenovo
Wiadomo, że termin ”wspomagacze” brzmi jak poruszany był temat jakiegoś suplementu na zmęczenie i przewlekły stres, ale nie, będziemy mówić o bardziej przyziemnych i zdecydowanie tańszych sprawach. Będziemy mówić o kilku przedmiotach, które czynią życie łatwiejszym, takich jak np. portmonetki z licznymi przegrodami.

To mała, a jakże pomocna rzecz. Nie trzeba zapychać kieszeni portmonetką, telefonem czy kluczami. A może nie masz kieszeni? Nie musisz też zabierać ze sobą plecaczka na niewielkie, acz niezbędne przedmioty. W etui na pas zmieści się wszystko, czego potrzebujemy, a co najważniejsze, każdą z tych rzeczy masz na wyciągnięcie ręki. Skoro więc potrzebujesz otworzyć drzwi, a nie możesz znaleźć kluczy nie musisz przeszukiwać kieszeni, wystarczy spojrzeć do etui, podobnie na zakupach – szybko wyjmujesz portfel, bez zbędnego zamieszania.

prezent

Autor: Anders Abrahamsson
Źródło: http://www.flickr.com
A jeśli już jesteśmy w temacie portfela, to warto napomknąć o kolejnej cudownej rzeczy – o portmonetce. To bardzo praktyczna rzecz, ukryjesz w niej wszelkie drobniaki, małe bilony, które mogą tylko walać się po torbie lub w kieszeniach. W portmonetce najlepiej znaleźć bilon, a co najważniejsze zmieścisz ich tam dużo, więc zawsze znajdziesz potrzebną kwotę. Docenisz tą opcję, a jeszcze bardziej będą szczęśliwe panie kasjerki, które często nie posiadają groszaków.

Bardzo praktyczną rzeczą jest również portfel na łańcuszku. Nie dość, że ciężko go zgubić, to jednakowoż szybko odstraszysz potencjalnego kieszonkowca. Solidny łańcuszek to bezpieczeństwo dla twoich banknotów oraz dokumentów.

Jest jeszcze jedna przydatna rzecz, lecz nadaje się bardziej na prezent. Myślałeś czasem, jak dać na przykład komuś na prezent pieniądze? Chyba zwykle jest z tym kłopot, bo to temat delikatny. Nie można dać po prostu do ręki, bo w taki sposób właśnie załatwiamy każdą transakcję, a prezent nie powinien być transakcją. No to jak? Koperta? Raczej nie. Idealnym rozwiązaniem są portfele, które można nosić na szyi. Co więcej, można napisać na nim życzenia, co dodaje mu należytej powagi.

You may also like...