Pomysłowy marketing

Każdy z nas lubi rabaty. Lubimy, kiedy udaje nam się oszczędzić parę groszy. Z tego powodu gdy otrzymujemy kupony rabatowe wspominamy dany sklep lepiej. Zapamiętujemy go i wracamy chętniej na zakupy do tego sklepu. A sklepy ścigają się w organizowaniu promocji. Jeśli zrobimy zakupy na pewną kwotę to dostaniemy bon zniżkowy na kolejne zakupy. Jeśli w określonym czasie zrobimy trzy razy zakupy za wyznaczoną kwotę to kolejne zakupy mamy gratis.

wielka wyprzedaż

Autor: cheeseslave
Źródło: http://www.flickr.com
Pomysłów na przyciągnięcie klienta jest mnóstwo. Sklepy prześcigają się w pomysłach, bo konkurencja jest bardzo duża i sama dobra jakość produktu to za mało. Niezbędna jest odpowiednia kampania marketingowa. A jak wiadomo kupony rabatowe, są częścią dobrze przemyślanego planu marketingowego. Wiele osób poszukuje rabatów w Internecie. Dobrze samemu trzymać rękę na pulsie, bo faktycznie można wyszukać fajne rabaty. Poza tym dobrze jest na portalu społecznościowym polubić strony ulubionych sklepów, tam również udostępniane są różnego typu kupony rabatowe. Musimy je wydrukować i pokazać je, gdy będziemy przy kasie w sklepie. Bywa, że to kupon na dwadzieścia złotych a czasem na trzydzieści procent, ale zawsze coś zostanie w naszej kieszeni. Zobacz najlepsze propozycje: kupony rabatowe Toruń.

Jak dobrze wykorzystać rabat

Jeśli nie chcemy przegapić żadnych kuponów rabatowych musimy zapisać się do newsletterów na wielu stronach internetowych. W taki sposób na pewno dostaniemy wiadomości dotyczące promocji w wybranych sklepach.

Jeżeli poszukujesz zbliżonych informacji na prezentowany temat, to także rzuć okiem na owijarka do bel pokrewne materiały, które podnoszą tę kwestię.

Będą nam też podesłane drogą mailową kupony rabatowe, które będziemy mogli wykorzystać, czy to w sklepie internetowym czy też w sklepie stacjonarnym. Poza tym, kiedy posiadamy kartę stałego klienta, to na maila lub sms-em dostaniemy informacje o zniżkach, jakie obecnie są w sklepie lub o tym, że dostaliśmy kupon rabatowy. Karty stałego klienta otrzymujemy za darmo – .

Gdy, więc następnym razem ekspedientka zapyta, czy chcielibyśmy otrzymać taką kartę, zgódźmy się. Na pewno nic nie stracimy, a możemy zyskać dodatkowe rabaty, a zniżek nigdy dość. Zwłaszcza, gdy rzeczywiście uwielbiamy robić zakupy. Gdy dodamy kwoty, które uda nam się zaoszczędzić w taki sposób, to naprawdę można być naprawdę mile zaskoczonym. Tak, więc nie kręćmy nosem, bo nas stać i po co nam taki kupon rabatowy, bo każdy mądry człowiek skorzysta z okazji.

You may also like...