Pomysły na prezent dla niemowlaka. Czy ma sens dawać rzeczy praktyczne?

Nasza przyjaciółka spodziewa się potomstwa oraz przygotowuje się na ten moment. My chcemy wspierać ją w tym szczególnym momencie. Nie możemy się zdecydować na to jaki upominek wręczyć takiemu niemowlakowi, ażeby przywitać go wśród nas. Jakie są pomysły na takie podarunki?

Możemy wspomóc młodą mamę w przygotowywaniu pokoju dla niemowlaka i zakupić jakiś dodatek. W wielu sklepach można zakupić przepiękne dekoracje pokoju dziecięcego, których jest cała masa do wyboru. Więcej u nas: Serwis Są to na przykład naklejki ścienne, które świecą w ciemności. Możemy wybrać na przykład jakiś dziecięcy dywanik z motywem postaci z bajek. Jest sporo różnych wzorów, niektóre sami z pewnością pamiętamy z czasów gdy byliśmy mali.

Zaloguj się do tego portalu i kontynuuj czytanie (https://bubucraft.pl/) zajmujących tekstów. Opublikowaliśmy ich tam sporo i wszystkie stworzyliśmy z myślą o czytelnikach.

Dobrym pomysłem może okazać się karuzela przypinana do łóżeczka z różnego rodzaju zawieszkami w postaci pluszaków. Jest to i zabawka i element dekoracji zarazem, jaki doskonale się sprawdza w dziecięcych pokojach. Miłą atmosferę zapewni lampka nocna mająca delikatne światło. Najczęściej możemy kupić takie rzucające poświatę na ścianę w postaci kwiatków, lub gwiazdek. Tworzy ona wzorek prezentujący się ładnie nocą.

kolorowy pokój dziecięcy

Autor: lynn-anne bruns
Źródło: http://www.flickr.com

Możemy również kupić po prostu jakiś prezent dla niemowlaka. Więcej propozycji: Doskonałe okażą się różnego rodzaju grzechotki albo pluszaki. Przydatną rzeczą są zabawki sensoryczne, dzięki którym dziecko może rozwijać tak ważne umiejętność chwytania i zmysł dotyku. Nie kosztują one duża, a są przydatną rzeczą dla takiego niemowlaka. Zasnąć pomogą wszelkiego rodzaju pozytywki, są one do dostania w różnych wersjach, lecz najpopularniejsze są mające melodyjkę pluszaki. Ostatnimi czasy bardzo modne zrobiły się też tak zwane misie szumisie. Jest to małe urządzenie umieszczone najczęściej w pluszowym misiu, które wydaje nieustanny szum, jaki przypomina dziecku odgłosy, które słyszało kiedy było jeszcze w brzuchu mamy.

Urządzenie takie powoduje, że dziecko się uspokaja i przestaje płakać. To już jednak droższy gadżet, natomiast bardzo przydatny dla młodej mamy oraz niemowlaka. Jeśli nic nam nie przychodzi do głowy na prezent, warto podpytać młodej mamy co może się jej przydać. Zestaw śpioszków, albo kosmetyki dla dzieci. Nowy, mały członek rodziny to duża zmiana, lecz też cała masa wydatków dlatego też z pewnością jest mnóstwo rzeczy, które okażą się przydatne dla malucha. Lista jest naprawdę długa lecz trzeba wiedzieć, że niektóre rzeczy to gadżety, bez których można się obyć, a niektóre natomiast konieczne, mocno ułatwiające życie.

You may also like...