Popularne zabiegi medycyny estetycznej – na co najchętniej się decydujemy?

Z biegiem lat coraz chętniej sięgamy po zabiegi, które oferuje medycyna estetyczna. Innowacyjne metody pielęgnacji oraz odmładzania skóry proponowane przez sprawdzone kliniki pozwalają osiągać doskonałe efekty i to w krótkim czasie. W dodatku wraz z rozwojem technologi, dostępnych jest coraz więcej skutecznych, nieinwazyjnych i niemal bezbolesnych zabiegów.

twarz-kobiety

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Jednym z bardzo popularnych zabiegów w ostatnim czasie jest zabieg Geneo, promowany jako nowoczesna pielęgnacja skóry. Geneo to rewolucyjna technologia od firmy Pollogen, zapewniająca uzyskanie trzech efektów jednocześnie: złuszczanie zewnętrznej warstwy skóry, wchłanianie podstawowych składników rewitalizujących skórę, naturalne dotlenienie skóry od środka. Jeśli chodzi o zabieg Geneo Warszawa , Wrocław, Kraków bądź inne większe miejscowości to na pewno miejsca, w jakich z łatwością znajdziemy dobre gabinety. Warto wspomnieć, że ta metoda pielęgnacji jest odpowiednia dla każdego typu skóry i różnych karnacji i może być stosowana na wszystkim obszarach twarzy. Dodatkową zaletą jest krótki czas trwania zabiegu i zaraz po nim pacjent może wrócić do codziennej aktywności. Zależnie od rezultatów jakie chcemy osiągnąć zabieg występuje w dwóch wariantach: NeoRevive® iraz NeoBright®. Jeżeli zdecydujemy się na Geneo Warszawa bez względu na wybraną opcję zaoferuje nam z pewnością szeroki wybór, nie tylkowyłącznie pod względem specjalistów, ale również promocji cenowych.

Natomiast jeżeli interesuje nas redukcja zmarszczek Warszawa też ma sporo do zaproponowania. W stolicy można odjąć sobie lat na przykład poprzez zabiegi laserowe, zabiegi z kwasem hialuronowym lub toksyną botulinową, peelingi wygładzające skórę, dermabrazję, leczenie osoczem bogato-płytkowym PRP, bądź nieco bardziej inwazyjne metody takie jak lifting twarzy.

Warto umówić się na konsultację, w trakcie której specjalista medycyny estetycznej doradzi jaki zabieg będzie optymalny dla naszej skóry, bowiem metody redukcji zmarszczek dopasowywane są w zależności od ich położenia, natężenia oraz etiologii. Nie traci na popularności również powiększanie ust Warszawa bowiem jest miastem, w którym kobiety niezwykle chętnie sięgają już od jakiegoś czasu po ten właśnie zabieg. Na powiększanie ust w Warszawie decydują się zarówno kobiety młode, które chcą bardziej uwydatnić swoje wargi, jak również panie w średnim wieku, u których usta straciły na jędrności w skutek naturalnych procesów stażeniowych.

You may also like...