Poradniczek szykownego faceta

Jakiś okres czasu temu na czasie zrobiło się noszenie kaloszy. Nie do końca wiadomo jaki był tego powód. Deszcze w tamtym okresie – chociaż niemałe – nie były aż tak intensywne by ten szał kaloszowy usprawiedliwić.

Autor: stracd
Oczywiście „na pierwszy ogień” poszły kobiety. Zaroiło się w porannych programach TV od mniej lub bardziej znanych kobiet, które – kiedy tylko nadarzyła się możliwość – prezentowały swe najmodniejsze, wzorzyste kalosze. No i lawina ruszyła! Wszyscy oszaleli! W kąt trafiły proste jednokolorowe kalosze męskie i damskie. Zamieniono je na gustowne, kolorowe, gumiaki dla pań i panów.

Czasem taki dobór obuwia do eleganckiego stroju sprawiał dość upiorne wrażenie. Sam miałem okazję w dość chmurzasty, ale nie deszczowy poranek oglądać mężczyznę, który wychodził z przepięknej limuzyny w nadzwyczaj eleganckim stroju. Wizerunek popsuły tylko żółciusieńkie modne męskie gumowce w geometryczne kształty.

Na pewno lepszym rozwiązaniem dla mężczyzny wysiadającego z limuzyny byłyby mokasyny męskie lub też, – jeśliby chciał wspomniany dżentelmen na kawkę pójść w troszeczkę mniej odświętnym ubraniu – niezłym rozwiązaniem są po prostu buty miejskie dla mężczyzn. Jest to nadzwyczaj wygodna krzyżówka obuwia sportowego z obuwiem wizytowym. Można je zakładać do spodni dżinsowych jak i do spodni bardziej eleganckich.

Wszyscy wiemy, iż szykownego mężczyznę można poznać po jak wyglądają jego buty. Ta reguła obowiązuje mężczyznę także w domowych pieleszach, choć oczywiście w mniejszym stopniu. Mężczyzna jeżeli już nosi kapcie męskie (bo nie wszyscy to czynią) również powinien zdecydować się na odpowiednie.

Jeśli zaciekawił Cię taki artykuł, przeczytaj dodatkowe wiadomości na ten temat. Najlepiej sprawdź sam złote serce zawieszka, odnajdziesz tutaj podobne wiadomości.

Najlepiej by były stonowane kolorystycznie no i oczywiście wygodne, ponieważ trudno oddawać się przyjemności zabaw z dziećmi albo czytać dobrą książkę w mało wygodnych kapciach męskich.

You may also like...