Poszukiwania torby doskonałej do zadań specjalnych i na co dzień. W co się spakować?

Ludzie ceniący sobie solidne i przetestowane akcesoria militarne, na 100% docenią także bogatą propozycję marki Helikon, szczególnie z zakresu osławionych już toreb. Mogą być wypełnione po brzegi, solidnie obciążone, wystawiane na ekstremalne próby niemal każdego dnia, a i tak będą z powodzeniem spisywały się przez kolejne sezony. Każda osoba, która dobrze zna militaria, a właściwie ich szeroką ofertę na rynku, na pewno doceni zalety tych toreb.

militaria

Autor: The Joint Multinational Training Command Public Affairs Office
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli idzie o torby marki Helikon Wombat (kliknij tutaj) i podobne modele to produkty naprawdę z najwyższej półki. Torby te, jak i inne militaria spod znaku Helikona, to asortyment dla osób z wysokimi oczekiwaniami i nie oszczędzających na sprzęcie, doceniających najwyższą jakość i sprawdzone materiały – sklep (zobacz sklep stolarski poznań) militarny Wybierając model Wombat, kupujemy nieprzemakalność, solidne wykonanie i wygodę w codziennym użytkowaniu. Torby zrobione są solidnie – nie strzępią się nitki i brzegi, nie pruje ani też nie zagina. Palsy są uszyte z tej samej tkaniny co całość. A co za tym idzie nie rzucają się tak bardzo w oczy, zachowując swoją funkcjonalność. Klapę zdobi praktyczny pasek rzepa typu velcro. Nic nie wyślizgnie się z komory główniej dzięki zamkowi umieszczonemu centralnie, który zakryto patką.

Zapewnia to natychmiastowy dostęp do wnętrza torby , a dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba otwierać 2 klamer i suwaka wokół klapy, aby szybko dostać się do środka. Na tylnej ścianie głównej komory znajduje się piankowa kieszeń na tablet, a z przodu jest duża kieszeń na akcesoria, które muszą być pod ręką i mniejsza np. na etui. W sumie torba wyposażona jest aż w osiem kieszeni.

Torba Helikon Wombat jest komfortowa do noszenia nawet przy dużym obciążeniu, antypoślizgowa, szersza część na pasku fajnie rozkłada ciężar na ramieniu. Dużym plusem jest to, iż torba nie wędruje po plecach ani na ciele.

Każdy, kto doceni godne zaufania militaria, na pewno nie będzie rozczarowany torbami tego typu. Wygoda w codziennym jej używaniu i fakt, że są świetnie przemyślane, to ich ogromne atuty. Im dłużej będą w użyciu, tym bardziej usatysfakcjonowany będzie ich właściciel.

You may also like...