Poszukujesz roweru miejskiego? Kup single speed

Kiedy tylko nadchodzi wiosna, mnóstwo osób zaczyna intensywniej myśleć o inicjowaniu wysiłku fizycznego, z powodu chęci poprawienia swej formy na urlop. Wykupują karnet na siłownię, chodzą na basen, grają w tenisa.

Jednak nie każdy człowiek potrafi zarezerwować sobie odpowiednią ilość czasu w ciągu dnia, aby móc przeznaczyć go na ćwiczenia. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest rower.
rower

Autor: ruerto42
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chcesz polepszyć swoją sprawność, jednak nie masz chwili ani pomysłu na dodatkową aktywność, przerzuć się na jednoślad – czytaj tutaj więcej. Każdy z nas każdego dnia musi podróżować do pracy lub szkoły, dlatego dobrze odłożyć auto i pomęczyć się nieco w chwili pedałowania. Mamy do dyspozycji różne alternatywy, rower na zamówienie, górski, miejski. Ta trzecia opcja będzie najciekawsza jeżeli żyjesz w dużym mieście.

Jeśli przedkładana tutaj kwestia to Twój konik – wyraź opinię na ten temat. Twój komentarz bez wątpliwości dla autora się liczy.

Możesz zamówić sobie pojazd typu single speed. będzie to rodzaj miejskiego roweru, który całkowicie pozbawiony będzie przerzutek. Dzięki temu jest o wiele lżejszy, a także mniej kosztowny. Niestety single speed nie przyda się do miasta bardzo górzystego, bowiem ciężko będzie pokonać nam wszystkie wzniesienia. Jednak w większości miast będzie nam działać bardzo dobrze. Jest także mniej podatny na wszelkie zepsucia, gdyż ma mniej skomplikowaną budowę. Można zlecić taki rower na zamówienie, jeśli w twoim lokalnym sklepie go nie sprzedają. Lecz w dużych miastach, takich jak Wrocław czy Gdańsk, gdzie ukształtowanie terenu jest płaskie, w większości salonów można kupić model tego rodzaju.

Gdy przeanalizujesz publikowany tekst, to też zafascynuje Cię pełna treść (http://skalnik.pl/sprzet-turystyczny/camping/camping-kuchenki), która posiada zbliżone dane na ten temat, zatem kliknij tu.

Dzięki temu, że jest niezwykle lekki, nada się zwłaszcza dla pań, które muszą wnosić swój rower po schodach do domu.

Chcesz mieć kondycję? Zaopatrz się w jednoślad.

Powiązane artykuły –

Jeśli masz w planach podróżować nim po mieście, najlepszą alternatywą będzie ten typu single speed. Jest szalenie lekki, tani, stabilny, a także dzięki temu, że nie posiada przerzutek, można na nim intensywnie potrenować.

You may also like...