Powiedzieć sobie TAK we Włoszech

Włochy są pięknym, zróżnicowanym krajem. Wielu Polaków zachwyca się tamtejszą przyrodą i kulturą, a także kuchnią. Ludzie młodzi, zamożni, marzą często o ślubie na terenie Włoch. Tamtejsza piękna przyroda, piękne krajobrazy i przede wszystkim, piękna pogoda i tradycja sprawiają, że ludzie aż palą się do mówienia sobie sakramentalnego „TAK” w tamtym rejonie Europy.

ceremonia zaślubin

Autor: Alex Erde
Źródło: http://www.flickr.com
Ślub w klimatycznym kościółku, gdzieś na terenie Włoch to marzenie wielu z nas. Raczej kameralny ślub, tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina, bez zbędnego przepychu czy zainteresowania ze strony rodziny, widywanej tylko przy okazji ważniejszych imprez rodzinnych. Dodatkowo, skromne, ale piękne wesele, gdzieś na plaży, pod gołym niebem, daleko od miasta, od zgiełku… kto by tak nie chciał-prawda? Dziś możesz spełnić swoje marzenia i zorganizować swój ślub marzeń – czyli ślub we Włoszech. Obecnie jest to możliwe, dlatego jeśli masz taką ochotę, nie czekaj, tylko zacznij realizować swoje marzenia i plany.

Jeśli odwiedziłeś chociaż raz Wenecję w okresie walentynek, pewnie zdajesz sobie sprawę, że lepsze miejsce na świecie nie istnieje, by zadeklarować swojej wybrance miłość, czy oświadczyć się komuś. Co ciekawe, Wenecja od lat jest znana jako miasto miłości i bliskości. Dlatego są ludzie, którzy marzą o takim ślubie, jakim jest ślub w Wenecji (rekomendowana oferta). Taki ślub byłby z pewnością bardzo oryginalny. Nieograniczona miłość i przede wszystkim, możliwość powiedzenia sobie sakramentalnego „Tak” w przepięknym kościele, albo na Placu Św. Marka-jednym z najpiękniejszych placów w Europie. Chociaż zimą, czy wiosną, plac ten coraz częściej znajduje się pod wodą, Włosi chętnie zapisują się tam na śluby.

ślub w plenerze

Autor: E. i M. Barteczko i 5Events
Źródło: abcslubu.pl

Polacy także mogą mówić sobie „tak” w Wenecji. Najlepszy ślub – źródło artykułu – dla większości ludzi wygląda właśnie w ten sposób, że jedzie się do Wenecji, tam jest czas na ceremonię, najczęściej w otoczeniu wyłącznie najbliższej rodziny i prawdziwych przyjaciół, a potem wesele w jakieś włoskiej knajpie, czy rejs gondolą po kanałach tego przepięknego miasta. Chociaż Wenecja nie jest tanim miastem, warto do niego pojechać, a ślub tam będzie zapewne niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich gości, którzy będą towarzyszyć nam tam w czasie naszego ślubu.

You may also like...