Prezent dla niego, prezent dla ojca

Gdy przychodzimy na świat rodzice uważają nas za najwspanialsze dzieci na świecie. Później rośniemy, przechodzimy okres buntu i powoli zaczynamy normalnie myśleć. Na szczęście zawsze staramy się pamiętać o tym, że rodzice posiadają swoje święta. Dawniej odpowiednia była laurka i jakiś wierszyk, a teraz, kiedy jesteśmy starsi, powinniśmy się odrobinę bardziej wysilić, jeśli chodzi o prezent. Oczywiście obdarowywanie kogoś bliskiego nie jest wcale takie proste.

prezent dla nowożeńców

Autor: Sheila C.
Źródło: http://www.flickr.com
Część osób twierdzi, że prościej kupić, coś komuś, kogo świetnie się zna, ale gdy są 3 albo wina gruzińskie 4 sposobności w roku, by bliskiej osobie dać upominek to naprawdę po jakimś czasie jest bardzo ciężko znaleźć prezent dla niego. Bo kupowanie prezentu tacie okazuje się dość skomplikowane. Nie można mu przecież ciągle kupować dobrego alkoholu, bo to pójście na łatwiznę.

Kupowanie akcesoriów do palenia fajki, też nie będzie dobre w każdym przypadku. Jeżeli ojciec uwielbia żaglówki to już może być prościej, ale zawsze robić marynarskie prezenty, to z czasem ojciec przestanie się cieszyć, bo nie będzie elementu zaskoczenia. A wiemy, że jeżeli mowa o prezentach to istotny jest motyw zaskoczenia. Dlatego trzeba spędzać czas z rodzicami by wiedzieć, czym aktualnie się interesują i by po prostu łatwiej było coś im kupić z okazji jakiejś uroczystości.

Fajny prezent dla ojca
Każdy wie, że na Dzień Ojca i na imieniny taty oraz urodziny musimy coś dla ojca kupić. Jednak prezent dla taty to niezła zagwozdka szczególnie dla córek. Syn weźmie ojca na strzelnicę lub na przejażdżkę konną i ma już podarki z głowy. A córka zacznie szukać idealnej marynarki lub perfum, które ojcu mogą się spodobać. Zacznie chodzić po targach staroci szukają cudownej płyty gramofonowej, jednym słowem zrobi wszystko, żeby znaleźć wspaniały prezent swojemu ojcu – .

Ale w obecnych czasach o niebo lepiej jest przyjechać do domu i ot tak spędzić trochę czasu ze swoimi rodzicami. Bo wszyscy jesteśmy tak zaganiani, że nie pamiętamy o tym jak istotna jest rozmowa. Dlatego podarujmy naszym rodzicom od święta, ale nie tylko, nasz czas. Można do tego przynieść coś ładnego, ale postarajmy się wypić razem herbatę i poczuć się znowu jakbyśmy byli dziećmi. Bo takie wspólne spędzenie czasu będzie lepsze niż wejście i zostawienie nawet najpiękniejszego bukietu kwiatów i wyjście.

You may also like...