
oscyluje między trzema (najbardziej płaskie) i ośmioma (najwyższe buty) centymetrami wysokości. Do tego dochodzi opcja z odkrytymi lub zasłoniętymi piętami. Podobne rozwiązania preferowane są zwłaszcza w podwyższonych koturnach. Przed paniami stoi więc całkiem pokaźny wybór, zarówno pod względem gabarytów podeszwy, jak i kolorystycznym uzupełnieniu (www). Dysproporcje cenowe wynikają z jakości tkanin i wyróżnika butów – podeszwy. Ta ostatnia zrobiona jest z włókien plecionych.
Jeżeli omawiany wątek jest dla Ciebie ciekawy, to kliknij i zobacz, jakie informacje ma porządna witryna (http://www.dreamtex.pl/oferta/bezrekawniki) – zapewne materiały w tamtym miejscu umieszczone są równie zajmujące.
Na życzenie klient może zdecydować się na wymyślny design butów, od klasycznego, jednokolorowego po mieszanki różnych wzorków – biorąc pod uwagę zmysł artystyczny i obfitość kolorów zaprojektujemy ulubionego espadryla!
Wprawdzie modeli jest mniej, lecz wyłącznie dlatego, że panowie – mimo równouprawnienia w dziedzinie mody – nie założą i nie będą chodzić w butach na koturnach – nie inaczej jest jeśli chodzi o espadryle. Oferta dla panów zawiera przede wszystkim płaskie, „kapciowe” wręcz egzemplarze.
Najtańsze buty łączące tkaniny z podeszwami pochodzenia roślinnego wyszukamy w serwisach aukcyjnych już za kilkanaście złotych. Będą one bazowały na cienkiej podeszwie i niskiej jakości materiale, najczęściej w jednym kolorze. Wykonanie, jakość materiałów i krój – wszystkie te komponenty odgrywają rolę przy ustalaniu ceny butów. Za espadryle relatywnie dobrej klasy zapłacimy powyżej dwustu złotych . Dobre, przyciągające uwagę buty – niekoniecznie luksusowe espadryle, to widełki pieniężne w okolicach 70-100 złotych.