Projektanci wymyślili dla swoich klientów kombinacje włókien naturalnych i tkanin również w sandałach i butach na koturnach

Swoim kształtem przypominają kojarzone z wczesnych lat kapcie. Dziś nie są jednak wcale wyznacznikiem starej mody, a ekstrawagancji i odważnego designu. Kuszą zwłaszcza poprzez materiały roślinno-włókniste (len, konopie, juta), z których kombinacji wykonana jest najczęściej podeszwa, albo czub buta. Espadryle – bo o nich mowa, to nie tylko płaskie, dwuwarstwowe balerinki do komfortowego i zdrowego poruszania się.

Twórcy wymyślili dla swoich klientów kombinacje włókien naturalnych i tkanin także w sandałach i butach na koturnach. Wybór wysokości buta

buty

Autor: S’Portofino
Źródło: S’Portofino

oscyluje między trzema (najbardziej płaskie) i ośmioma (najwyższe buty) centymetrami wysokości. Do tego dochodzi opcja z odkrytymi lub zasłoniętymi piętami. Podobne rozwiązania preferowane są zwłaszcza w podwyższonych koturnach. Przed paniami stoi więc całkiem pokaźny wybór, zarówno pod względem gabarytów podeszwy, jak i kolorystycznym uzupełnieniu (www). Dysproporcje cenowe wynikają z jakości tkanin i wyróżnika butów – podeszwy. Ta ostatnia zrobiona jest z włókien plecionych. Na życzenie klient może zdecydować się na wymyślny design butów, od klasycznego, jednokolorowego po mieszanki różnych wzorków – biorąc pod uwagę zmysł artystyczny i obfitość kolorów zaprojektujemy ulubionego espadryla!

Buty pochodzące z Katalonii nie są, jakby się wydawało przez pryzmat mody, wyłącznie domeną kobiet. Także panowie wybiorą na espadrylowym rynku coś pod siebie.

Zamieszczone w tym miejscu wiadomości są według Ciebie zbyt lakoniczne? Jeżeli tak, to wejdź na stronę garnitury ślubne ziolna góra, na której zgłębisz zbliżone tematy.

buty

Autor: Reserved
Źródło: Reserved

Wprawdzie modeli jest mniej, lecz wyłącznie dlatego, że panowie – mimo równouprawnienia w dziedzinie mody – nie założą i nie będą chodzić w butach na koturnach – nie inaczej jest jeśli chodzi o espadryle. Oferta dla panów zawiera przede wszystkim płaskie, „kapciowe” wręcz egzemplarze.
Najtańsze buty łączące tkaniny z podeszwami pochodzenia roślinnego wyszukamy w serwisach aukcyjnych już za kilkanaście złotych. Będą one bazowały na cienkiej podeszwie i niskiej jakości materiale, najczęściej w jednym kolorze. Wykonanie, jakość materiałów i krój – wszystkie te komponenty odgrywają rolę przy ustalaniu ceny butów. Za espadryle relatywnie dobrej klasy zapłacimy powyżej dwustu złotych . Dobre, przyciągające uwagę buty – niekoniecznie luksusowe espadryle, to widełki pieniężne w okolicach 70-100 złotych.

You may also like...