Propozycja na gustowny podarunek

Nierzadko podczas gdy wybieramy się z wizytą do cioci, przyjaciółki lub innej znajomej pani na imieninki lub urodziny, mamy nie lada ambaras, to znaczy – jaki zakupić podarunek. Moim zdaniem prościej wymyślić fajny podarek dla niewiasty niż dajmy na to – jej męża.

opakowanie na prezenty

Autor: drcw
Źródło: http://www.flickr.com
Zapewne każda pani domu będzie rada z prezentu… dla jej domu naturalnie. A tu możliwości mamy bez liku! Sprawa jest o wiele prostszą jeżeli bywamy w danym domu i wiemy w jakim stylu jest wyposażone, czy może co kolekcjonuje zacna solenizantka. Dużo łatwiej będzie nam wówczas trafić w jej poczucie piękna. O ile my sami mamy zdolności artystyczne, rzeźbimy, malujemy, haftujemy, tworzymy piękną biżuterię, szyjemy, dziergamy na drutach bądź potrafimy coś innego – sprawmy podarek samodzielnie. Zawsze sympatyczne są takie prezenty, w jakie wkładamy własne serce i własną pracę. Jeśli jednak wolimy coś zakupić, nie róbmy tego w pośpiechu. Poświęćmy na to trochę czasu, nawet kiedy szukamy czegoś stosownego w sieci.

Zawsze dobrym wyjściem będzie piękny obrazek. W sieci aż mieni się od tychże ogłoszeń twórców. Wśród pasteli, obrazów olejnych czy akwareli na pewno odkryjemy coś ładnego, niezależnie czy to ma być martwa natura na kuchenną ścianę, tajemniczy krajobraz, czy obrazy akty (zobacz galeria (odsyłam do tego serwisu) art deco Mansart) do powieszenia dajmy na to w alkowie – we wszystkich formatach, już oprawione bądź też obramowanie dopasujemy samodzielnie.

Prezent na Walentynki

Autor: Kostrzewa PR
Źródło: Kostrzewa PR
Następnym pomysłem mogą być różnego typu przedmioty użytkowe koniecznie każdej z pań domu. Być może właśnie niedawno rzeczonej pani domu stłukła się cukierniczka? A może ma ona niedobory w sztućcach? Czy wprost uwielbia ręcznie utworzoną biżuterię której ciągle jej mało? W tym przypadku proponuję polskie art deco (tak zwana polska sztuka stosowana). To biżuteria, filiżanki, lampy i inne przedmioty użytku codziennego, które charakteryzują się zgeometryzowaniem jak też zmierzaniem do syntetycznego określania form, poszukiwaniem uroku w zastosowaniu przedmiotu użytkowego a także jasności przekazu w rycinie lub malarstwie, żywą oraz jasną kolorystyką.

Zawsze dobrze jest się dłużej po zastanawiać, więcej poszperać stron w poszukiwaniu stosownego podarku. Z całą pewnością zrekompensuje nam to błysk w oku oraz okrzyk zachwytu osoby obdarowywanej.

You may also like...