Przedsiębiorcy, którzy pragną poszerzyć swoją działalność potrzebują przede wszystkim kontaktów

Naturalnie, nie ma potrzeby brnąć do tego celu na piechotę i samemu poszukiwać potencjalnych klientów. Wyjście na znalezienie takich może okazać się inne.
W takim przypadku świetnym sposobem wydaje się być zakupienie bazy danych osobowych.

rodzina

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
W tym miejscu od ręki rodzi się jednakże wątpliwość, czy to jest zgodne z prawem, skoro ochrona danych osobowych jest tak solidnie chroniona przepisem prawa? Powinno się bezwzględnie w tym punkcie nadmienić, że nabycie takiej bazy danych osobowych w świetle prawa bywa zwyczajnie przetwarzaniem, ale mimo to takie wyjście nie bywa niezgodne z obowiązującym prawem. Jeśli zdecydujemy się na taki zakup należałoby zwrócić wyłącznie baczną uwagę na to, czy strona oferująca taką sprzedaż ma wszelkie wymagane ustawą zgody tak samo na przetwarzanie, jak również na odsprzedanie danych.

Po przeglądnięciu tego artykułu kusi Cię, by napisać na tej witrynie małe komentarze na temat? Nie wahaj się! Nawet najmniejsza opinia jest dla nas kluczowa.

Dopiero wtedy sytuacja jest jak najbardziej przejrzysta i nie ma podstaw, by się tego obawiać. Warto w tym punkcie zaznaczyć, iż podmiot mający zgodę na sprzedaż bazy danych osobowych nie musi zwracać się do zainteresowanych z następną prośbą o wyrażenie zgody na taki ruch, nawet w przypadku, jeśli od czasu takiego wyrażenia zgody minęło naprawę bardzo dużo czasu. Jego upływ nie ma w tym momencie wcale znaczenia.

Nie trzeba zatem się bać takich metod, warto wyłącznie skrupulatnie sprawdzić, czy podmiot odsprzedający takie zgody na sprzedaż i przetwarzanie danych posiada. To całkowicie wystarczy

You may also like...