Rozwiązania na wieczór panieński

Gdy dowiadujemy się, że nasza znajoma ma zostać żoną jesteśmy rozradowane, bo to przecież bardzo pozytywny czas w życiu danej osoby. Cieszymy się, bo najprawdopodobniej zostaniemy zaproszone na ślub i wesele, ale również przed tym czeka nas wieczór panieński. To rzeczywiście świetna impreza, o ile świadkowa będzie naprawdę dobrze znała przyszłą pannę młodą.

Wieczór panieński

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Jest bardzo dużo możliwości na spędzenie takiego wieczoru, ale bez względu na to czy wybierzemy przyjemny piknik za miastem czy pójdziemy na imprezę w klubie zawsze muszą być zorganizowane jakieś zabawy na wieczór panieński. Można skorzystać z gotowych gier, które wystarczy zamówić przez Internet, ale można też pomyśleć o tym, żeby przygotować coś samodzielnie. Można zrobić quiz z pytaniami, na które wcześniej odpowie przyszły pan młody, sprawdzimy czy przyszła małżonka myśli podobnie jak jej wybranek.

To bardzo fajna zabawa. Oczywiście to jedynie pomysł, a tych jest całe mnóstwo. Można pokazać zdjęcia z częściami ciała kilku osób i panna młoda będzie musiała wybrać te, które są jej mężczyzny. Tego typu zabawy są świetne, kiedy postanowiłyśmy spędzić wieczór panieński w mieszkaniu, kiedy ruszamy do klubu trzeba zrobić inny zestaw zadań. Przykładowo możemy powiedzieć, żeby panna młoda tańczyła w kółku z kilkoma mężczyznami albo żeby założyła któremuś krawat i też z nim zatańczyła. Dodatkowo, by narysowała szminką na koszulce któregoś imprezowicza serduszko lub odcisnęła swoje usta.

Czy prezentowany wątek okazał się dla Ciebie ciekawy? To świetnie, ponieważ jak wejdziesz tu, przeczytasz pożyteczne informacje (https://klubtanca.pl/pokazy-tanca/obozy-taneczne/), które Cię z pewnością zaabsorbują.

Szalony wieczór panieński
Jeżeli lubimy imprezować, to na sto procent wieczór panieński będzie dla nas idealną sprawą. Gorzej, kiedy nie lubimy za bardzo tańczyć i imprezować, w takiej sytuacji najlepiej by wszystko, czyli zabawa pod nazwą wieczór panieński, działa się w domu. A tu bardzo dużo jest zależne od osoby wybranej na świadkową. To ona przeważnie robi całą imprezę, jeżeli nie do końca wiemy, w jakim klimacie miałby się odbywać wieczór panieński przyszłej panny młodej to najlepiej z nią to przegadać, by potem nie było nieporozumień.

Dobrze wymyślić zabawy na wieczór panieński żeby było rzeczywiście fajnie dla przyszłej żony. Oczywiście pozostałe koleżanki też mają się dobrze bawić, ale najistotniejsze jest żeby to przyszła panna młoda najlepiej się bawiła. Jeżeli lubi bawić się na dyskotekach, to można zabrać ją do klubu, a jeżeli nie to możemy postawić na jakąś sesję zdjęciową lub na spokojny wieczór przy butelce wina.

You may also like...