Rzeczy, jakie można osobiście zrobić na nasze wesele? Dlaczego opłaca się czasami samemu zadbać o wyjątkowe dodatki czy zaproszenia?

Organizacja własnego ślubu oraz wesela to zajmujący proces, natomiast dający wiele satysfakcji z otrzymanego efektu. Na pewno najprościej byłoby zlecić komuś zrobienie całości, natomiast częścią wspomnień wiążących się z tym wyjątkowym dniem, są także same przygotowania. Dlatego nie możemy pozwolić, żeby stres wziął nad tym wszystkim górę. Trzeba postarać się podejść do tego spokojnie oraz sprawić, iż na długo zapamiętamy niesamowicie miłe i sam tak ważny moment ślubu i przygotowania. Warto też osobiście zająć się zrobieniem części rzeczy, miast zlecać je innym firmom lub też nabywać gotowe w sklepach. Takie zrobione przez nas akcenty będą oryginalne i pozostaną w pamięci. Jakiego rodzaju rzeczy zatem możemy zrobić sami?

Kartka okolicznościowa

Autor: Parekh Cards
Źródło: http://www.flickr.com
Często wykonanie zaproszeń na ślub zlecamy profesjonalistom, lub też nabywamy gotowe wzory w jakiejś hurtowni. Tymczasem w sieci możemy natrafić na coś co nazywa się kreator zaproszeń – zobacz więcej. Są to strony, za pomocą których możemy samemu, nie wychodząc z domu zrobić własne zaproszenie. Dostępnych jest całą masę szablonów, wzorów, dodatków. Tak właściwie każde z zaproszeń zrobione w taki sposób może być jedyne w swoim rodzaju. Program ten ułatwia nam wszystko tak, że nie musimy przygotowywać każdego szczegółu sami, oprócz tego jest tak łatwy w obsłudze, iż z łatwością można pojąć mechanizm jego działania. Po skończonej pracy zatwierdzamy wydrukowanie naszego dzieła w ilości potrzebnej nam. Najlepiej aby była to drukarnia cyfrowa (zob. Perfekt Druk – (druk na tkaninach oferuje firma Tritex)), ponieważ wtedy jakość druku będzie lepsza.

Prócz zaproszeń osobiście także możemy zająć się zrobieniem niewielkich prezentów dla gości. Będzie to miły akcent na takiej uroczystości. Ładnie będą się na przykład prezentowały różne przetwory, lub miód w niewielkich, ładnie przyozdobionych słoiczkach. Możemy też osobiście upiec jakieś pyszne ciasteczka, które zapakujemy pięknie w malutkie, wygodne pojemniczki. Coś takiego będzie wyglądało niesamowicie. Małe buteleczki z nalewką naszej roboty również się sprawdzą doskonale. Nie muszą to być jakieś ogromne ilości, istotne by goście mieli taką drobną pamiątkę z udanej imprezy weselnej. Tego typu upominki można łatwo zrobić samemu oraz na pewno będą one jedyne w swoim rodzaju, o wiele lepsze niż te kupowane w sklepach. To jedynie parę pomysłów, jakie mogą sprawić, iż takie wesele będzie się trochę wyróżniało. Tak na dobrą sprawę możliwości jest jednak sporo i wszystko jest zależne od naszej kreatywności i czasu, jaki możemy poświęcić na przygotowania.

You may also like...