Samochody ciężarowe są stałym elementem panoramy wszystkich dróg nie tylko w Europie, ale także na całym globie

Ciężarówki w dzisiejszych czasach transportują każdego dnia ogromne ilości przeróżnego typu rzeczy – żywności, aut, urządzeń AGD, elektroniki.

Niekończąca się lista potrzebnych rzeczy, które muszą dotrzeć do ludzi na całym świecie.
kolczyki

Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com
Aby móc transportować w jednym momencie sporą ilość artykułów, potrzebne są ciężarówki.

Jeżeli masz ochotę przeczytać więcej informacji na ten temat, to kliknij ten link – jest tam bardzo świeża treść (https://eshop.pronar.com.pl/facom) dotycząca takiej tematyki.

Jest na rynku wiele przedsiębiorstw, które je produkują. Jedną z wiodących jest DAF (van Doorne Aanhanger Fabriek). Ta holenderska spółka powstała prawie 90 lat temu i działa po dziś dzień. Stworzyli ją dwaj bracia – Hub oraz Wim van Doorne. Po dziś dzień spółka jest wiodącym producentem ciężarówek i cieszy się zaufaniem ogromnej liczby klientów na prawie wszystkich kontynentach.szczegóły tutaj sklepmardrew.pl sklepmardrew.plDAF dystrybuuje swoje samochody i ma siedziby nawet w Afryce. Nie sprzedaje tylko do Australii i Ameryki Północnej, ale ta kwestia szybko może ulec zmianie.

DAF jest również świetnie znaną firmą na naszym rynku. Posiadamy tu kilka ich serwisów. Ich oddziały są w kilku miastach. Na północy jest to Gdańsk. Toteż jeżeli ciekawi nas nabycie samochodów ciężarowych z DAF Gdańsk zaprasza w swoje progi. Będziemy mogli zobaczyć ciężarówki i dowiedzieć się o firmie wielu ciekawych rzeczy od pracowników gdańskiego oddziału. Będąc klientami firmy DAF mamy zagwarantowany serwis oraz pomoc drogową.

Stajemy się wtedy częścią światowej rodziny i przenigdy nie zostaniemy pozostawieni samotnie z jakimkolwiek problemem. DAF troszczy się o swoich klientów, by stali się oni żywą reklamą ich fachowości.

You may also like...