Ścierki z mikrofibry są świetnym środkiem pielęgnacyjnym dla naszych samochodów z każdego typu brudu

Każda pani zna i używa je codziennie sprzątając swoje mieszkanie. Są koniecznym sprzętem gospodarstwa domowego i nie tylko. Są też stosowane jako akcesoria na nawierzchniach narażonych na środki rżące. Piszemy o ręcznikach z mikrofibry.

ścierki z mikrofibry
Rozpoznajmy jej idealne właściwości. Ścierki z mikrofibry są stworzone z włókna o specjalnych cechach. Mikrowłókno ma grubość 1/100 włoska człowieczego. Pochłania nawet siedmiokrotnie więcej wody aniżeli sama waży. Czyści nawet najbardziej oporne plamy z całej powierzchni. Do stosowania ściereczki z mikrofibry można używać tylko wodę, wobec tego jest kapitalnym rozwiązaniem dla uczuleniowców. Nadają się do pucowania zanieczyszczeń każdego rodzaju nawierzchni, bo jej plusem jest to, że czyszcząc wyłącznie wodą nie pozostawia smug oraz zacieków – zobacz tu.

Pragniesz poznać więcej na ten temat – z pewnością spodoba Ci się bieżąca treść (https://alwro.com.pl/odlewy/tuleje-pierscienie-walki/), którą przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Po więcej informacji wejdź w link.

Poza tym jest miła w dotyku oraz nie rysuje nawierzchni. Ręczniki z mikrofibry dużo lepiej wchłaniają brud, kurz i zarazki niż ich bawełniane odpowiedniki.

czyszczenie samochodu
Doskonale przydają się do czyszczenia plam z drewna, ceramiki, szkła bądź metalu. Co zaświadcza o jej wysokiej jakości. Zatem ręczniki z mikrofibry nadają się nie tylko w gospodarstwie domowym, ale są wspaniałym środkiem czyszczącym do wszystkich powierzchni, które często ulegają pobrudzeniom. Są również idealnym środkiem pielęgnacyjnym do samochodów. Dobrego kierowce poznajemy także po stanie jego auta. Pamiętajmy, że estetyczne auto dłużej będzie nam służyć dodatkowo powoduje podróżowanie nim wygodę kierującemu oraz pasażerom. Poza tym tak szybko nie zniszczy się jego karoseria.

Czy ekscytuje Cię omawiana kwestia? Jeśli tak, to kliknij ten link i zdobądź pomocne informacje (http://www.zcipajos.pl/oferta/odkurzacz-centralny) również na pokrewnej witrynie!

Ścierki z mikrofibry znakomicie przydają się do porządkowania wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń we wnętrzu czterokołowca jak i jego zewnętrznej obudowy. Wyroby z mikrofibry idealnie przydają się do polerowania karoserii i deski rozdzielczej. Ileż to razy na nowo poprawialiśmy szyby, deski rozdzielczej czy lustra, bo były plamy lub smugi, chociaż je przed momentem pucowaliśmy? Ze ściereczką nie będziemy mieli tego rodzaju kłopotów.

Powiązany artykuł –

You may also like...