Siła informacji jest zawsze panująca i to w wielu dziedzinach naszego życia. Przykłady znajdziemy na przykład w handlu

Wydaje się, iż żyjemy już w tak nowoczesnych, „cyfryzacyjnych” czasach, że nie ma już miejsca na standardowe środki wyrazu, jak papier czy druk. Nic bardziej mylnego, zwłaszcza, gdy mówimy o naszym kraju. Być może w krajach zachodnich prezentuje się to bardziej zdecydowanie, ponieważ tam druk mierzy się już z wielkimi kłopotami, i być może do nas też to dojdzie w swojej najbardziej groźnej postaci, jednocześnie to dopiero zapowiedź przyszłości. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć jak wygląda u nas handel.

promocja

Źródło: flickr.com

Choć internetowe zakupy coraz bardziej królują, choć wszystko się komputeryzuje, to jednakże gazetki promocyjne cieszą się ciągle wielką popularnością.

I to gazetki promocyjne w papierowej wersji. Może ciężko w to wielu uwierzyć, lecz cieszą się one ogromną popularnością co potwierdza fakt ile konsumentów trafia na portale skupiające te promocje jak Wiele osób myśli, iż jeśli w sumie wszystko jesteśmy w stanie odnaleźć w internecie, to po co wydrukować coś na papierze.

Jeśli omawiany temat Cię interesuje oraz szukasz więcej informacji, to po przejściu do serwisu www (http://www.esoil.pl/p,389,gargoyle-arctic-shc-224) odnajdziesz ich mnóstwo – będą one zbliżone tematycznie, ale tak samo ciekawe.

No tak, to troszkę takie podejście jak w temacie drukowanych a elektronicznych wydawnictw. Są bowiem osoby, które przestały nabywać książki, nie widzą potrzeby w tym, żeby wydawać na to pieniądze.

Podobnie jest z muzyką i z filmami, jeśli w każdym miejscu jesteśmy w stanie to dostać za darmo albo za mniejsze pieniądze, to po co to kupować? Jest w tym wiele prawdy, a na pewno jest to logiczne, ale tak naprawdę nie ma w tym podejściu zrozumienia dla standardowego problemu, jakim jest sam akt obcowania z czymś fizycznie istniejącym. Przecież gazetki promocyjne też jesteśmy w stanie przeglądać w internecie, jesteśmy w stanie wejść na stronę internetową, gdzie znajdują się wszelkie informacje na ten temat, gdzie mamy cały katalog sklepów i ich oferty i promocje. Jednakże i tak wiele osób chce dostać papierową gazetkę promocyjną.

gazetki promocyjne

Źródło: pixabay.com

Rzeczywiście, z jednej strony dość zauważalny jest tu deficyt umiejętności korzystania z internetu, szczególnie dotyczy to starszych osób. Skoro nie mają oni dostępu do sieci albo nie potrafią z niego skorzystać, to wybiorą gazetkę papierową. Wiele jednak osób potrafi sprawdzić wszystko w internecie, a pomimo to lubi korzystać z papieru.

Czy szukasz teraz czegoś ciekawego? Jeżeli tak, to zerknij na ofertę, która niewątpliwie okaże Ci się atrakcyjna. Dotyczy ona podobnej problematyki.

To tak, jak w przypadku tradycyjnej książki, ta chęć obcowania z czymś fizycznym jest silniejsza. To dosyć ciekawe zjawisko, gdyż pokazuje, iż nie jesteśmy jeszcze całkowicie wciągnięci przez tą całą cyfrową przemianę.

You may also like...