Skarpety stopki będą wygodne do niskich butów

Skarpety damskie zazwyczaj będą jaśniejsze

Od czasu do czasu jest tak, że nosimy buty do kostki i zakładając krótsze spodenki, nie pragniemy, żeby było nam widać skarpetki. Wówczas zrobimy wszystko, żeby jak najwięcej miejsca w naszej szafce z bielizną zajmowały skarpety stopki, które są niskie oraz nierzadko nie dotykają do kostki.

Dzięki temu my posiadamy skarpetki, które chronią nasze stopy przed odciskami oraz obtarciami, lecz jednocześnie nie wychodzą one poza buty, zatem nikt ich nie dostrzega. Trzeba powiedzieć, że skarpety damskie niejednokrotnie są w kolorze białym, lub w pozostałych jasnych barwach. Możemy kupić takie przyozdobione jedynie kilkoma paseczkami, lub calutkie w paski, a nawet calutkie czerwone i zielone, nie mniej zazwyczaj trudno będzie nam zyskać calutkie czarne, chociaż nie jest to niemożliwe. Więcej na

skarpetki

Autor: Trilliumdesign ~ Caroline
Źródło: http://www.flickr.com

Skarpety sportowe będą zrobione ze specjalnego tworzywa

Gdy uprawiamy sport, musimy się liczyć z tym, że się spocimy, zatem powinniśmy mieć taki strój, który pozwoli nam na odprowadzanie tego potu, tak by nam on nie przeszkadzał. Przez to też sportowe skarpety wykonane są ze specjalnego tworzywa, które przyjmuje pot, tak żebyśmy się nie ślizgali i żeby niemiłe wrażenie nie przeszkadzało nam w odpowiednim wypełnianiu ćwiczeń. Nieprawdopodobne też jest to, że takie skarpety powinny właściwie ściskać nogę, tak żeby nie zatrzymywać przepływu krwi, ale również, by się co chwilę nie obsuwały, bo wtenczas będą nam zawadzały w wypełnianiu ćwiczeń.


Przykładajmy wagę na przedmiot z którego są robione

Gdy pragniemy, żeby nasze nogi miały możliwość calutki czas bez problemu oddychać, to musimy poświęcać uwagę na to, z jakiego tworzywa okazują się być wykonane nasze damskie skarpety. Najlepiej będzie brać te z bawełny i z naturalnych produktów, by mieć gwarancję, że powietrze będzie mogło ciągle przez nie przechodzić.

You may also like...