Tagged: snowboard

snowboard

Skejci, pasja czy subkultura?

Mamo, tato jestem skatem!
Konsternacja. Jak przekazać tę wiadomość babci? Bez obaw. Nie taki skat (skejt) straszny jak go malują. To po prostu młody człowiek, który lubi deskorolki, rowery czy rolki. Subkultura młodzieżowa, coraz bardziej popularna wśród młodzieży. Ludzie pozytywnie nastawieni do otoczenia, nie wyznający żadnej ideologii. Dla tych ludzi najbardziej istotna jest dobra zabawa a także opanowanie coraz bardziej widowiskowych i trudniejszych sztuczek.

Odpowiednie wyposażenie i ubiór na snowboard – dlaczego jest takie ważkie

Snowboard z pewnością jest pasjonującym sportem i wspaniałym hobby. Niemało osób pasjonuje się jazdą na snowboardzie, szczególnie, iż jest to nadzwyczaj emocjonujący sport, jaki daje mnóstwo adrenaliny, bardzo wiele przyjemności i frajdy, a także pozwala na aktywne i fascynujące spędzenie czasu, nie mówiąc już o pięknych górskich krajobrazach.

Na zakupy do sklepu snowboardowego. Jakie marki wybrać?

Adepci snowboardu, zarówno w amatorskiej jak i profesjonalnej odmianie, nie poszaleliby długo na desce, gdyby nie przystosowana odzież. Kurtki snowboardowe są przy akrobatycznej jak i prostej jeździe na desce ważne z paru powodów. Trzymają ciepło, są amortyzatorem przy wszelkiego rodzaju upadkach, także posiadają właściwość nieprzepuszczalności. Na jakie firmy stawiać przy ich wyborze?