Solidne zegarki na rękę posłużą nam dłużej, dlatego warto inwestować w solidne rzeczy

Kiedy decydujemy się na zakup zegarka, to z pewnością sporą rolę w naszym wyborze odgrywa jego wygląd, jeżeli podoba nam się wyglądowo, to jest wielka szansa na to, iż zadecydujemy się na jego zakup. Ale trzeba również zwrócić uwagę na jego trwałość i solidność, tak aby miał okazję nam on służyć przynajmniej przez kilka lat oraz aby nazbyt prędko się nie rysowało jego szkiełko na tarczy.

Calypso K5333/6 dla odważnych

Jeśli faceci są już znudzeni zegarkami, które oferowane są im w kolorze srebrnym, czarnym, czy złotym, to na pewno powinni się namyślić, czy idealnie na ich potrzeby nie odpowiada zegarek Calypso K5333/6, który występuje w połączeniu czerwieni oraz czarnego na pasku, oraz czerwieni i srebrnego na tarczy. Jest to zegarek bardziej sportowy Lorus RYR71AX9, przedstawiający nam w formacie cyfrowej godzinę, jak i też dzień,

Zegarki Lorus

Autor: Lorus
Źródło: Lorus

więc bez wątpienia będziemy niesamowicie zadowoleni, jeżeli zadecydujemy się właśnie na taki dany zakup.

Mechanizmy kwarcowe są niezawodne

W większości sytuacji przy tworzeniu zegarków wykorzystuje się już mechanizmy kwarcowe, które są naprawdę solidne i dają nam gwarancję, na spore oraz równocześnie bezawaryjne działanie naszego zegarka. Taki mechanizm posiada między innymi zegarek Lorus RYR71AX9, który oferuje nam srebrną bransoletkę i odpowiednie szkło, które jest twarde, przejrzyste, ale również i elastyczne, a w razie zarysowania jest proste do wypolerowania. Inną opcją jest Adriatica A1229.1151Q, który proponuje nam złotą kopertę i pasek, a dzięki powłoce antyalergicznej, mamy szansę być pewni, że każdy mężczyzna może go nosić.

Panie też znajdą coś dla siebie

Jeśli poszukujemy zegarka dla swojej ukochanej to z pewnością powinniśmy dokładniej się przyjrzeć temu, co proponuje nam zegarek Bering 10729-222. Niewielki, delikatny, z kwarcowym mechanizmem, a mimo własnego delikatnego wyglądu jest wodoszczelny oraz pozwala się

zanurzyć na 50 m.

Czasami wygląd może nas zmylić

Nierzadko okazuje się, iż niewielkie, delikatne zegarki (zobacz: zegarki męskie oris) (sprawdź to tutaj) mają okazję być bardziej odporne na porysowania oraz działanie wody, niż te, które przedstawiają się trwale i sportowe. Dlatego zanim kupimy zegarek na podstawie jego wyglądu, dobrze jest najpierw zobaczyć jego funkcje u sprzedawcy, tak aby posiadać pewność, że naprawdę nabywamy to co jest najlepsze.

You may also like...