Tagged: spodnie

spodnie

Ubierz się na wojskowo

Styl wojskowy jest stylem nieskomplikowanym, łatwym do wyeksponowania. Co roku powraca on do świata mody jednakże w coraz to nowszych odsłonach. Charakteryzuje się on ziemistymi kolorami takimi jak na przykład zieleń w całej rozpiętości, beże, brązy, szarość czy czerń, a również śmiałymi akcesoriami z ćwiekami.

Starcie w związku? To codzienność

Jak przeciętna kobieta może wytrzymać w związku ze statystycznym facetem? I w drugą stronę, jak ten facet daje rade z tego typu kobietą? Odpowiedzi| na to pytanie tak naprawdę nie ma, łączymy się w związki prowadzeni pewną dogłębną tajemnicą i dlaczego tak się dzieje, że ona i mężczyzna, tego nikt tak do końca nie wie.

Ubrania dla panów

Jeżeli chodzi o kwestie odzieży, bez wątpienia najczęściej słyszy się o modzie damskiej. Moda męska to w dalszym ciągu kwestia znajdująca się w pewnym sensie na marginesie. Aktualnie jednak ta tendencja z wolna ulega odwróceniu. Znacznie częściej można usłyszeć o znanych projektantach odzieży dla panów czy o pokazach mody męskiej. Nie od dziś zresztą panie zwracają uwagę na to, w co ubrany jest określony mężczyzna. Dawno minęły już czasy, w których ubranie musiało być tylko czyste i nieuszkodzone.

Jak dobrze przyszykować się na urlop w górach?

Jak odpowiednio przygotować się na wczasy w górach? Trzeba zabrać stosowne ubrania i dodatki. Wypoczynek w górach w lecie nie różni się mimo pozorów od tego nad morzem. W górach również się opalamy, chodzimy jak też korzystamy z pływalń. Co spakować, by być modnym na stoku latem?