Sposób na elegancję

Golenie to dla faceta ogromnie ważna czynność. Dla młodzieńca to kolejny etap w procesie stawiania się dorosłym. Prawie każdy facet pamięta, z jaką satysfakcją nosił pierwszy wąsik. Chociaż potem mógł zdecydować o goleniu się na gładko, ten moment pamiętać musi.

golenie i kremy

Autor: Raymond Bryson
Źródło: http://www.flickr.com

Poranna toaleta to czynność niezwykle miła, są mężczyźni, jacy uważają tę czynność za jedną z najprzyjemniejszych chwil w trakcie poranka. Dlaczego golenie jest tak przyjemne? Głównie przez wykorzystywane do owej czynności akcesoria. Mężczyźni dzielą się na sympatyków maszynek elektrycznych i na sympatyków pędzla. Obydwa sposoby są dzisiaj równie efektywne, a zatem dobór strategii zależy wyłącznie od preferencji mężczyzny. Golenie maszynką na żyletki będzie właściwe dla facetów lubiących dokładność. W owej metodzie nie ma miejsca na pomyłki, trzeba wykazać się cierpliwością i delikatnością. Tok golenia to cały, długi obrzęd.

Wpierw trzeba rozprowadzić za pomocą odrobiny wody trochę mydła d​o golenia. Konieczny jest odpowiedni pędzelek; najdroższe a zarazem najlepsze będą te stworzone z końskiego włosia albo borsuczego. W wyższym stopniu ekologiczne nastawieni panowie (czy zwyczajnie – gospodarni) używają pędzli tańszych, zrobionych z syntetycznego włosia. W tenże sposób sympatyczne zwierzęta nie tracą życia. Następnie musimy odpowiednio delikatnie używać żyletki. Konieczna tu jest daleko idąca rozwaga a także delikatność, ponieważ zbyt silny nacisk na skórę może spowodować skaleczenia, które są dosyć bolesne i przedstawiają się ładnie.

Mężczyzna w garniturze

Autor: Jonas Weckschmied
Źródło: http://www.flickr.com
Perfekcyjne golenie maszynką na żyletki – a więc takie gdy nie widać na naszej buzi zadraśnięć – wymaga czasu. Należy po prostu nabrać wprawy. Po goleniu dobrze jest używać wody po goleniu Taylor of bond street w charakterze wykończenia całego obrzędu – poniekąd jako wiśnia na torciku. O wiele mniej uciążliwą metodą golenia się będzie zastosowanie maszynki elektrycznej. Jej zaletą jest to, iż przebieg golenia jest jednocześnie typem masażu twarzy.

Masz chęć na kolejną informację na opublikowany tutaj temat? Jeśli tak, to śmiało kliknij ten link – to użyteczna oferta (http://www.pieczatki.pl/wzory-odbic/pieczatki-lekarskie/).

Oczywiście i w tym wypadku również zakończeniem będzie zastosowanie ulubionej perfumy Baxter of California. Szykowny mężczyzna „zaczyna się od brody”. Kolejnym etapem jest rozważanie odpowiedniej garderoby. Pomimo pozorów dres nie wszędzie pasuje.

You may also like...