Stań przed światem prezentując i czując się doskonale

Według ankiety, o której donosił „The Daily Mail”, przeciętna kobieta krytykuje swój wygląd zwykle 36 razy dziennie. Teraz, gdy mamy pod ręką skuteczne środki poprawiające nasze niedoskonałości, nie wahamy się z nich korzystać. Jakie zabiegi Polki polubiły najbardziej?

kosmetyczka

Autor: Laura D’Alessandro
Źródło: http://www.flickr.com
Niezmiennie zabiegiem numer jeden, wykonywanym przez pacjentki klinik urody jest powiększanie piersi, zarówno metodami mniej inwazyjnymi, jak i operacyjnymi. Krągły, jędrny biust to niewątpliwie jeden z ważniejszych atrybutów kobiecości, mając ten fakt na uwadze ogromna popularność operacji korygujących wielkość i kształt piersi wcale nas nie dziwi.

Mimo iż lifting twarzy Kraków wydaje się być posunięciem dosyć radykalnym, wciąż jest niezwykle popularny. Jest to jedna z najbardziej skutecznych metod odmładzania twarzy i szyi. Podczas zabiegu, liftingu twarzy i szyi warstwa skóry zostaje napięta, wygładzona i podniesiona. I choć należy liczyć się z bliznami po zabiegu, są one dyskretnie ukryte w owłosionej skórze głowy lub zasłonięte przez ucho. Nieinwazyjnie i bez bólu? Oczywiście. Medycyna estetyczna zapewnia sporo zabiegów upiększających, odbywających się bez cięć i szwów. Wygładzanie rysów twarzy toksyna botulinową, wypełniacze w postaci kwasu hialuronowego czy peelingi chemiczne to warte swej ceny inwestycje w piękno. Bezinwazyjnym zabiegiem jest również często przeprowadzana epilacja.

depilacja

Autor: Elite
Źródło: Elite
Depilację można przeprowadzić samodzielnie w własnej łazience, lecz jej efekty są nietrwałe – po pewnym czasie włoski odrastają. Metoda epilacji laserowej jest o tyle bardziej skuteczna, że już na stałe usuwa zbędne owłosienie występujące na ciele. Poddanie się zabiegowi depilacji, nie tylko pozwoli zrezygnować z maszynek, depilatorów czy kremów depilujących, ale poprawi wygląd naszej skóry, zagwarantuje odpowiednią higienę ciała, a co najważniejsze, zwiększy pewność siebie.

W dzisiejszych czasach, spore owłosienie na kobiecym ciele jest problemem, który zwraca uwagę. Bywa, że wynika on z urody kobiety, czasem jest przejawem zaburzeń hormonalnych. Niemniej jednak w obu tych sytuacjach nie jesteśmy skazane na życie z tą wstydliwą przypadłością.

You may also like...