Standardowy męski strój na co dzień, czyli o preferencjach przeciętnego Polaka

Chociaż panowie rzadko śledzą najnowsze trendy w modzie, to tak czy inaczej muszą kiedyś w końcu wybrać się na zakupy do hipermarketu bądź po prostu na bazar. Ci dżentelmeni, którzy zaopatrują się w koszulki i dżinsy jedynie jeden bądź dwa razy w roku mogą spokojnie zamówić markowe ciuchy. Lepszy gatunkowo materiał będzie dłużej służył, a i krój zazwyczaj o wiele łatwiej dopasować do danej sylwetki.

elegancko ubrany mężczyzna

Autor: Bharat Rawail
Źródło: http://www.flickr.com
Najważniejsze jest to, żeby umieć dobrze dobrać strój do okoliczności – nawet najmodniejszy garnitur nie będzie doskonałym strojem, jeżeli jego posiadacz akurat idzie na spacer do parku lub do szwagra na piwo. W tym przypadku o dużo lepszym rozwiązaniem będzie włożenie ciemnoniebieskich jeansów, kraciastej koszuli czy zwykłego białego podkoszulka z zabawną grafiką. Do tak skomponowanego ubioru bardzo dobrze pasuje obuwie sportowe, a przy tym jest ono wyjątkowo wygodne, co rzecz jasna nie jest bez jakiegokolwiek znaczenia – . Zwykło się twierdzić, że spędzanie piątkowego wieczoru w domu, na przykład na fotelu przed odbiornikiem telewizyjnym, nie wymaga zbyt eleganckiego ubioru. Dlatego wygląd typowego faceta pozostawia niestety sporo do życzenia. Czasami panie usilnie namawiają swoich małżonków, by ci wymienili stare rozciągnięte i wyblakłe t-shirty na nowe, a sfatygowane jeansy na wygodne dresy. Poza tym przydatne są również koszule flanelowe – zwłaszcza zimą, kiedy trzeba pójść do komórki lub do garażu ciepła odzież bywa na wagę złota.

Jeżeli omawiany artykuł jest według Ciebie ekscytujący, to bez obaw sprawdź także uwagi z witryny (http://wonia.pl/dekoracje-w-odcieniach-zlota/) – one również są warte Twojego zainteresowania.

Mniej albo bardziej efektowny ubiór uzupełniają naprawdę praktyczne bluzy z kapturem, a także wygodne buty, najlepiej na napy.

moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Poruszając temat mody męskiej trzeba koniecznie wspomnieć o tych najbardziej niepozornych, ale i równie istotnych częściach garderoby – znacznie więcej zobaczysz na www. Zacznijmy od skarpetek, które do niedawna w zasadniczo były dostępne tylko w kilku ciemnych kolorach – tymczasem obecnie wielką furorę robią kolorowe skarpety z frapującymi wzorkami. Identycznie sprawa się ma z bielizną – dowcipne, a czasem i lekko frywolne rysunki i teksty mogą rozśmieszyć najbardziej poważnego mężczyznę. Zarówno skarpetki, jak i bokserki należy regularnie wymieniać, bowiem akurat te części garderoby zużywają się naprawdę szybko. Rejestr tych najmniejszych ubrań zamykają sezonowe dodatki: ciepłe rękawiczki, polarowe czapki, szare szaliki lub czapki bejsbolówki.

You may also like...