szampon
Szmpon na wypadanie włosów z wyciągiem z roślin to kosmetyk pielęgnacyjny, który dokładnie oczyszcza i wzmacnia włosy z tendencją do wypadania. Preparat wpływa na usprawnienie mikro krążenia w skórze głowy; powoduje, że włosy odzyskują swoją witalność; stają się mocne i odzyskują gęstość. Szmpon na wypadanie włosów ochrania i naprawia skórę głowy i włosy. Wyciąg z drzewa oliwnego działa przeciw starzeniowo na mieszki włosowe. Witamina H zwiększa zakotwiczenie się włosów w cebulce, przyspiesza porost włosów. Ekstrakt z cytrusa ulepsza mikro krążenie w skórze głowy.

Szampon przeciw wypadaniu włosów i kremy na cellulit.

Szmpon na wypadanie włosów z wyciągiem roślinnym to kosmetyk pielęgnacyjny, który dokładnie oczyszcza i wzmacnia włosy z tendencją do wypadania. Specyfik usprawnia mikro krążenie w skórze głowy; powoduje, że włosy odzyskują witalność; stają się mocniejsze i odzyskują gęstość. Szmpon na wypadanie włosów działa ochronnie i naprawczo na skórę głowy i włosy. Wyciąg z oliwek działa przeciw starzeniowo na mieszki włosowe. Aminokwasowy kompleks witaminy H polepsza zakotwiczenie się włosów w cebulce, przyspiesza wzrost włosów. Ekstrakt z cytrusa polepsza mikro krążenie w skórze głowy.

szampon
Autor: Lord Jim
Źródło: http://www.flickr.com
Kompleks witamin światło (przejdź dalej) aminokwasy rewitalizują włosy. Naturalny wyciąg z żeń-szenia, odżywia cebulki oraz dotlenia skórę głowy. Włosy stają się mocniejsze, gęstsze i zdrowsze. Szmpon na wypadanie włosów został opracowany z przeznaczeniem do suchej skóry na głowie i zniszczonych włosów. Intensywnie je odżywia, nadając włosom połysk i zdrowy wygląd. Szmpon na wypadanie włosów usuwa aż do 100% łupieżu, nadając włosom niepowtarzalny wygląd i blask.

Cellulit powstaje na skutek wadliwego funkcjonowania układu limfatycznego, w skutek tego, odkłada się w komórkach tłuszczowych – niewydalanych produktów przemiany materii.Cellulit występuje głównie u kobiet w okolicy bioder, brzucha, zewnętrznych powierzchni ud i pośladków.Skuteczne kremy na cellulit mają zawierać algi morskie, które poprawiają przemianę materii i wzrost wymiany osmotycznej, co powoduje likwidację nadmiaru wody z tkanek oraz zmniejszenie złogów tłuszczowych oraz poprawiają elastyczność skóry światło (źródło artykułu) działają przeciwzapalnie. Następnym ważnym składnikiem, które mają zawierać kremy na cellulit jest kolagen. Kolagen to podstawowy budulec tkanki łącznej, naskórka i skóry właściwej. Za sprawą swoich właściwościom naturalnego czynnika nawilżającego, wpływa na utrzymanie odpowiedniego stopnia wilgotności skóry oraz jej sprężystości. Kolagen jest ważnym elementem profilaktyki i terapii przeciw celullitowi, których główną przyczyną jest rozerwanie włókien kolagenowych (url). Kremy na cellulit powinny zwieraćteż jeżowkę, wspomagającą pielęgnację skóry pomarszczonej oraz z celullitem. Centella z kolei to składnik nawilżający, nadaje elastyczność naczyniom krwionośnym, niweluje obrzęki. Dobrze działające kremy na cellulit posiadają w swoim składzie teżOlejek pomarańczowy, posiadający właściwości dezynfekujące, bakteriobójcze, antystresowe, obniżające ciśnienie, wybielające i nawilżające.