Szampon przeciw wypadaniu włosów i kremy na cellulit.

Szmpon na wypadanie włosów z wyciągiem roślinnym to kosmetyk pielęgnacyjny, który dokładnie oczyszcza i wzmacnia włosy z tendencją do wypadania. Specyfik usprawnia mikro krążenie w skórze głowy; powoduje, że włosy odzyskują witalność; stają się mocniejsze i odzyskują gęstość. Szmpon na wypadanie włosów działa ochronnie i naprawczo na skórę głowy i włosy. Wyciąg z oliwek działa przeciw starzeniowo na mieszki włosowe. Aminokwasowy kompleks witaminy H polepsza zakotwiczenie się włosów w cebulce, przyspiesza wzrost włosów. Ekstrakt z cytrusa polepsza mikro krążenie w skórze głowy.

szampon

Autor: Lord Jim
Źródło: http://www.flickr.com
Kompleks witamin oraz aminokwasy rewitalizują włosy. Naturalny wyciąg z żeń-szenia, odżywia cebulki oraz dotlenia skórę głowy. Włosy stają się mocniejsze, gęstsze i zdrowsze. Szmpon na wypadanie włosów został opracowany z przeznaczeniem do suchej skóry na głowie i zniszczonych włosów. Intensywnie je odżywia, nadając włosom połysk i zdrowy wygląd. Szmpon na wypadanie włosów usuwa aż do 100% łupieżu, nadając włosom niepowtarzalny wygląd i blask.

Cellulit powstaje na skutek wadliwego funkcjonowania układu limfatycznego, w skutek tego, odkłada się w komórkach tłuszczowych – niewydalanych produktów przemiany materii.Cellulit występuje głównie u kobiet w okolicy bioder, brzucha, zewnętrznych powierzchni ud i pośladków.Skuteczne kremy na cellulit mają zawierać algi morskie, które poprawiają przemianę materii i wzrost wymiany osmotycznej, co powoduje likwidację nadmiaru wody z tkanek oraz zmniejszenie złogów tłuszczowych oraz poprawiają elastyczność skóry oraz działają przeciwzapalnie. Następnym ważnym składnikiem, które mają zawierać kremy na cellulit jest kolagen. Kolagen to podstawowy budulec tkanki łącznej, naskórka i skóry właściwej. Za sprawą swoich właściwościom naturalnego czynnika nawilżającego, wpływa na utrzymanie odpowiedniego stopnia wilgotności skóry oraz jej sprężystości. Kolagen jest ważnym elementem profilaktyki i terapii przeciw celullitowi, których główną przyczyną jest rozerwanie włókien kolagenowych (url). Kremy na cellulit powinny zwieraćteż jeżowkę, wspomagającą pielęgnację skóry pomarszczonej oraz z celullitem. Centella z kolei to składnik nawilżający, nadaje elastyczność naczyniom krwionośnym, niweluje obrzęki. Dobrze działające kremy na cellulit posiadają w swoim składzie teżOlejek pomarańczowy, posiadający właściwości dezynfekujące, bakteriobójcze, antystresowe, obniżające ciśnienie, wybielające i nawilżające.

You may also like...