Tagged: szpilki

szpilki

Obuwie damskie

Wiele osób jest zdania, że dla większej części pan główną część ubrania stanowią buty. Istnieją zresztą takie panie, w szczególności te bardziej zamożne, które mogą poszczycić się kolekcją kilkudziesięciu czy nawet kilkuset par. Znaczące jest przede wszystkim, by posiadać buty na najczęstsze okazje, przykładowo na różnego rodzaju wyjścia i imprezy. Na dzień dzisiejszy typów obuwia damskiego jest tak wiele, że nawet niewielka liczba kobiet byłaby w stanie wymienić nazwy wszystkich.

Ciuchy, dodatki – co na siebie włożyć?

Kiedy wybieramy się na jakąś imprezę zazwyczaj stoimy przed dylematem jaki strój wybrać. Mężczyźni mają zdecydowanie łatwiej, świetnie skrojony garnitur męski załatwia sprawę praktycznie przy każdej okazji. Na nieoficjalne okazje koszula i dżinsy sprawdzą się idealnie. A kobiety? No cóż.. Panie mają znacząco więcej możliwości wyboru, zatem i dłużej to trwa, same sukienki to temat nieskończony.

najmodniejsze półbuty nieodzowne w każdej szafie

Niezobowiązujące przyjęcie, o którym usłyszeliśmy na cztery godziny przed, jest czasami źródłem dużego podenerwowania. Jest ono związane z pewnymi kłopotliwymi pytaniami. Co można ubrać, a co nie będzie się dobrze prezentowało. Czy należy się postarać o wygląd odrobinę bardziej szykowny? Czy też lepiej będzie nie peszyć innych zbytnio szykownym strojem? Jest wiele pytań, które absorbują myśli osób mniej przygotowanych na takie nagłe okoliczności.

Jakie ciekawe trendy będą panować w roku 2014?

Pomimo tego, że do początku przyszłego roku zostało jeszcze parę miesięcy już dziś można poznać ciekawe opinie na temat tego, jak będą się kształtować trendy 2014. Swe modowe propozycje już dzisiaj przedstawiają główne światowe firmy odzieżowe.

Bardzo modne są też wspólne zakupy ze stylistką. Ale tego typu specjalistyczna pomoc zwykle dużo kosztuje. Jak w takim razie wyglądać olśniewająco?

Jakie niebezpieczeństwa się mogą pojawić przy za długim noszeniu butów z wysokimi obcasami.

Kobiety bardzo chodzić na wysokich obracach, w niektórych modelach obuwia mogą one mieć długość nawet piętnastu centymetrów. Większość kobiet zakładając buty na wysokim obcasie czuje się bardziej atrakcyjnie, figura się wyszczupla i przybywa trochę wzrostu. No i nie można zapomnieć o tym, że wyższe obcasy na zgrabnej nodze przyciągną spojrzenie chyba większości mężczyzn.

W jaki sposób dobrać buty do kobiecej sylwetki

Dobry wybór bucików do kobiecej figury może ją wymodelować przykładowo wizualnie ją wyszczuplając bądź wydłużając nogi. Dobre buciki korespondujące z postawą kobiety spowodują, iż będzie ona wyglądała znakomicie. Niektóre rodzaje butów pasują do pań o mocnych nogach, pozostałe gorzej. Warto odkryć parę podstawowych zasad doboru butów do kobiecej figury, tak aby zawsze wyglądać doskonale.

Gdzie można kupić modne kobiece ubrania oraz dodatki?

Wiele kobiet posiada jednakowy kłopot: jak podkreślać swoja kobiecość? Niestety, nie każda z nas posiada doskonałe poczucie dobrego stylu i nie jest w stanie sobie samodzielnie dobrać odpowiednich ubrań, które uwydatniłyby zalety figury, a zakryły jej niedostatki. Stąd też wiele rodaczek korzysta z porad profesjonalnych stylistek. Tego typu specjalistki właściwie dopasują właściwe kolory ,które będą pasować do karnacji, a także najmodniejsze fasony dla naszego rodzaju sylwetki.