Szukasz doskonałej płaszcza? Sklep Helikon to dla Was!

Wybierasz się w wzniesienia, nad jezioro, lub w pewne inne miejsce, gdzie wiesz, że przyda Tobie się wierzchnie okrycie? A być może wypatrujesz cokolwiek na co dzień? Płaszcz softshell jest dla Was!

nowoczesne AGD w kuchni

Autor: Goedeker’s
Źródło: http://www.flickr.com
Kurtki softshell jest doskonałe rozwiązanie dla tym z Was, którzy planują wybrać się w wycieczkę, gdzie wymagane będzie założenie czegoś „na plecy”. (ważne źródło) A po co zabierać z sobie zwykłą kurtkę, kiedy sklep Helikon oferuje w swoim bogatym wachlarzu niezawodne, przyjemne oraz przede wszystkim delikatne kurtki softshell z unikalnego tkaniny Shark Skin, które są szyte z dwóch warstw tkaniny, o klasycznym, a nawet wielofunkcyjnym kroju i które trzeba nosić także na co dzień? W zależności od potrzeby, sklep Helikon oferuje modele z miękkim polarem i siatką, oraz materiałem nieprzemakalną, który chroni przed mżawką oraz wietrzykiem, stanowiąc dodatkowo nader sympatycznym dla cery. Oferowane modele to między innymi: Jackal, Trooper, oraz Helikon-Tex Delta UTL Coyote oraz Mp Camo. Unikatowymi cechami kurtek softshell, na ilustracji projektu Delta UTL Coyote stanowią: kieszenie (wewnętrzne, na dole płaszcza, a także tzw. „napoleońskie”), wzmocnione modelowe łokcie, kołnierz z podszewką z polaru, wspaniała oddychalność materiału, suwaki YKK, kontrolowane ściągacze, oraz najbardziej ważny oraz najmocniej szczdomu (sprawdź informacje)lny suwak błyskawiczny z listwą termiczną i ochorną podbródka.

Prócz tego, bogata ubarwienie płaszczów, zaspokoi wymaganiom każdej osoby – niewiasty, a także chłopca, przechodnia, czy outdoorowca.
Ktokolwiek znajdzie w sklepie Helikon – dobrze notowanym w tym momencie jako Helikon-Tex – cokolwiek dla siebie.

You may also like...