Tatuaże które da się zmyć

Sporo osób chociaż raz w życiu myślało o zafundowaniu sobie tatuażu. Przeważnie były to plany okresu młodzieńczego, pojawiające się pod naciskiem kolegów, czy też chęć przeżycia czegoś nieznanego, aby przełamać rutynę codziennego dnia w życiu dorosłym. Przeważnie chęci kończyły się jedynie na wymyślaniu w głowie wzoru, który ewentualnie mógłby się znaleźć na skórze. Nie dochodziło do wyszukiwanie renomowanego studia tatuażu czy porównania cen, nie mówiąc w ogóle o wizycie w celu omówienia sposobów tatuowania i wybrania wzoru.

Zmywalny tatuaż

Autor: Gord Webster
Źródło: http://www.flickr.com
To wszystko dlatego, że tatuaż będzie na ciele już do końca życia. Jednak powszechnie wiadomo, że gust może się zmienić. Mogłoby się tak stać, że za jakiś czas wybrany obrazek z jakichś powodów będzie już nieaktualny, bądź zwyczajnie przestanie się podobać. Ogólnie wiadomo również, że w określonych miejscach tatuaż nie jest pożądany lub bywa źle odebrany. A jak dodać jeszcze fakt, iż po wielu latach na pooranym zmarszczkami ciele nawet najpiękniejszy obrazek nie prezentuje się już zbyt uroczo, to oczywistym jest, że ryzyko bywa dość duże. Jednak jest rozwiązanie tej sytuacji. Od pewnego czasu znacznie popularniejsze stają się tatuaże zmywalne . Te ostatnie odróżniają się od tatuażu permanentnego oczywiście trwałością.

Zmywalny tatuaż

Autor: Esperluette
Źródło: http://www.flickr.com

Jak sama nazwa mówi, tatuaże na zamówienie są dekoracją czasową i przeważnie dość prostą do zmycia.

Chcielibyśmy Cię namówić do tak samo ciekawych postów, które stworzyliśmy dla Ciebie z pasją. Zatem naciśnij ten link i oglądaj to, na co masz ochotę.

Ich popularność wynika z tego, że w odniesieniu do permanentnego tatuażu, tatuaże zmywalne dają możliwość dobrania ich do okoliczności i humoru. Są znacznie tańsze, łatwiej dostępne oraz proste w nanoszeniu. Dodatkowo raczej można to robić samodzielnie, dzięki czemu pozbywa się konieczności poszukiwania studia tatuażu a później ustalania terminów. Niezwykle istotnym czynnikiem jest brak ryzyka zarażenia infekcjami w czasie tatuowania i niskie ryzyko pojawienia się komplikacji po nałożeniu tatuażu tymczasowego. Raz na czas zdarza się, że wystąpi uczulenie, jednak dzisiaj tatuaże tymczasowe są produkowane z użyciem nietoksycznych barwników więc wypadki podrażnień skóry zdarzają się bardzo rzadko. Tatuaże tymczasowe popularne są jako dodatek do czasopism i małych przekąsek, można je również nabyć w sklepach z ozdobami do ciała.

You may also like...