Techniki trwałej likwidacji owłosienia

Fotodepilacja to zniszczenie cebulki włosowej za pomocą wiązki światła wydzielanej przez głowicę odpowiedniego urządzenia. Światło słoneczne to promieniowanie elektromagnetyczne. Takie samo promieniowanie, jednakże o nieco innej rozciągłości fali prześwietla nasze uszkodzone kończyny, podgrzewa posiłki oraz umożliwia słuchanie radiowych hitów.

Przyrząd do epilacja wysyła taką wiązkę światła, jaka wpływa jedynie na pigment znajdujący się we włoskach, i rozgrzewa go do tego stopnia, iż cała cebulka włosowa ulega zniszczeniu nie niszcząc otaczającej ją skóry. Zjawisko takie zwie się selektywną fototermolizą, ponieważ przyrząd „wie” co dokładnie ma zniszczyć. Dzięki takiemu rozwiązaniu depilacja sposobem IPL jest całkowicie bezpieczna.

Zimą pamiętaj o depilacji

Autor: 123rf
Źródło: 123rf

Różnica między depilacją laserową a IPL dotyczy sposobu oraz czasu wykonywania zabiegu.

Sprawdź naszą stronę. Tam oczekują na Ciebie następne niezwykle interesujące opisy. Opracowujemy dla Was dalsze wiadomości (https://spabaltica.pl/pakiety-spa/day-spa/) i będzie nam miło, jeśli je przeczytacie.

Epilacja laserowa, z tej przyczyny, że do każdego włosa trzeba „strzelać” osobno, absorbuje niemało czasu. Pozbywając się włosów za pomocą metody IPL naświetlamy znacznie większe obszary skóry, dzięki temu zdecydowanie skraca się zabieg. Po serii zabiegów laserowych skóra często wymaga takiej pielęgnacji jak po oparzeniu. IPL oddziałuje pełną wiązką światła, co bardzo ogranicza, a w większości wypadków całkowicie wyklucza dyskomfort.

Jeżeli musisz odkryć inny tego typu punkt widzenia na podnoszoną w tym poście sprawę, to przeczytaj więcej w tym opracowaniu (https://m-estetica.pl/zabiegi/zabiegi-na-cialo), które poszerzy Twoją wiedzę.

Z racji mniej inwazyjnego oddziaływania IPL pozwala również obniżyć podrażnienia po zabiegu. Właśnie z tej przyczyny sposób ten wspaniale sprawdzi się u klientek ze skłonnością do podrażnień, pękających naczynek oraz wrastania włosów.Autor

Definitywnym argumentem dla wszystkich, którzy nie są dotąd przekonani o wyższości epilacji sposobem IPL nad epilacją laserem będą koszta. Seria zabiegów wykonywanych za pomocą IPL jest nawet kilka razy tańsza niż analogiczna seria w salonach pracujących metodą laserową. Jak dotąd jednak w większości gabinetów można zdecydować się na każdą z przytoczonych metod. Wystarczy wpisać w przeglądarkę hasło: fotodepilacja Warszawa – jeśli interesuje nas usuwanie owłosienia tą innowacyjną metodą, względnie depilacja laserowa Warszawa lub też epilacja laserowa Warszawa – jeśli przywiązane jesteśmy do tej tradycyjnej już metody, a na pewno otrzymamy całe mnóstwo danych o salonach zlokalizowanych w naszej miejscowości.

You may also like...