Transport morski to na pewno istotna rzecz dla firm

Nareszcie jakaś pozytywna wiadomość: może miesiąc temu zostaliśmy krajem eksportowym. W skrócie: więcej eksportujemy, aniżeli sprowadzamy. Naturalnie niektórzy narzekacze twierdzą, że to bardzo źle, ponieważ byłoby atrakcyjniej, gdybyśmy skupili się wyłącznie na konsumowaniu i usługach, ale można śmiało powiedzieć, iż miłośnik ciągłego narzekania będzie uważał, że w styczniu jest za zimno, a w lipcu będzie szukał takiego miejsca, w którym jest przeraźliwie zimno.

załadunek w porcie

To doskonale, że krajowe firmy nieustannie zwiększają eksport, bo to sprawia, iż mają więcej kasy. Typowy polski klient nadal jest biedniejszy, aniżeli człowiek z Monachium, Brukseli czy Melbourne, a więc śmiało eksportujmy!

Poza tym, naszym wzorem jest RFN: pamiętajmy, że akurat nasi zamożni sąsiedzi swój sukces ekonomiczny oparli na właśnie eksporcie. Chociaż są sporo mniejszym państwem, aniżeli USA czy Państwo Środka, produkują niemalże tyle co oni. Kiedy weźmiemy pod uwagę stopień produkcji na głowę, zauważymy, iż Niemcy to ogromna potęga gospodarcza. Ciężko w takim razie nie docenić ich bardzo dużego geniuszu. Ciężko także nie wziąć przykładu z nacji, która jest w sumie naszym dobrym przyjacielem.

Zaciekawił Cię ten wpis? W takim razie najedź na link do www i rozkoszuj się kolejnymi newsami. W razie jakichkolwiek pytań – zwróć się do nas.

Starajmy się no przynajmniej w taki sposób podchodzić do Niemców. Bo zamożni to oni bez cienia wątpliwości są!

Gdy eksport rośnie, niejako z automatu wzrasta także popyt na transport (Lankamer – przewóz osób lublin) morski (więcej – Wiadomo: statki są stosunkowo wolne, ale przynajmniej można naładować na nie dużo produktów. Dużo eksportujemy do RFN, Holandii

statek

czy Rosji, a więc statki są zbędne, lecz w przypadku Korei, USA, Brazylii bądź Australii trudno nie skorzystać ze statków.

Fajnie, że choć często nie jesteśmy za bardzo usatysfakcjonowani z czasu transportu, to jednakże jakoś tam gospodarka jest skonstruowana tak, iż dla zagranicznych firm perspektywa dłuższego czekania nie stwarza ogromnego problemu. Na koniec jeszcze jedna optymistyczna informacja: spedycja morska w naszym kraju szybko się rozwija, być może niedługo wreszcie porty w Polsce będą w ścisłej czołówce. Więcej na ten

You may also like...