Trendy końca lata

Jakie fryzury są atrakcyjne w tym sezonie? Styliści proponują- czeszmy się swobodnie! Z pewnością nie chodzi o przypadkową stylizację na głowie, ale o fryzury, które nie są sztuczne i nadmiernie udziwnione. By dopiąć celu powinno się zacząć od podstaw, to znaczy od zdrowych włosów.

wella maska do włosów

Autor: Wella
Źródło: http://lokikoki.pl

szampony i odżywki oferowane na rynku pozwalają w pełni zaspokoić nawet bardzo duże wymagania naszej fryzury. Czasami należałoby zapytać fryzjera lub stylistę o radę w doborze specyfików. Gdy chcemy uzyskać naturalny wygląd, bardzo pomocne są prostownice do włosów lokikoki. Wbrew pozorom mają one wiele pozytywnych cech. Jedną z ich zalet jest to, że dzięki ciepłu wydzielanemu przez prostownicę zamykają się łuski włosa co prowadzi do jego zdrowego i pięknego wyglądu. Nie można jednak zapomnieć, że prostownica lub suszarka do włosów cyklicznie stosowana niszczy je, dlatego warto dodatkowo korzystać z kremów lub sprayów chroniących przed wysoką temperaturą.

Najmodniejsze uczesanie – grzywkaNoszona na bok, ścięta lub (zobacz sklepmardrew.pl) skosem lub prosto. Zawsze widoczna na wybiegach i można uznać ją za ponadczasową. Grzywka harmonizuje się z każdym typem twarzy, ponieważ można układać ją na wiele sposobów. W tej sytuacji cenna może być opinia fryzjera lub stylisty, który powinien dopasować najlepszy rodzaj do naszej twarzy. Gdy zdecydujemy się na taki typ fryzury bardzo przydatne staną się lakiery do włosów, by utrzymać grzywkę w ryzach i by wyglądała ładnie przez cały dzień.

Najważniejszy zdrowy wyglądW wielu przypadkach szampony do włosów i odżywki nie są wystarczające byśmy otrzymali zadowalający nas efekt. Powinniśmy wtedy zastanowić się co jeszcze możemy zrobić dla naszych włosów. Nowością w temacie związanym z naszą fryzurą jest olejek arganowy w sklepie Kosmetyk, który pochodzi z drzewa arganowego sprawia,że są wyjątkowo błyszczące, wytrzymałe i zdrowe. Terapia opiera się powtarzanym dwa lub trzy razy w tygodniu masażem skóry głowy i końcówek włosów. Efekty widoczny jest już po pierwszym zastosowaniu!

You may also like...