Typy pieluszek dla niemowlaków

Pieluszki układane utworzone z tetry bambusowej. Spełniają szereg zastosowań oprócz typowej pielęgnacji malca. Mogą posłużyć jako pieluszka wielorazowa względnie wkład do pieluszki kieszonki. To również najdelikatniejszy ręczniczek dla buzi maluszka.

Dla noworodka – jest możliwość użyć jej jako otulacz, jakim pieczołowicie okryjemy dzidziusia, zapewniając mu sielski sen. W skwarne dni może posłużyć nam jako kołderka mgiełka, bowiem bambus daje łagodzące afekt chłodu. W nadzwyczaj słoneczne dni pieluszką bambusową owiniemy wózek, nosidełko czy smyka w foteliku automobilowym, bo bambus pochłania promienie UV.

To zagadnienie jest dla Ciebie fascynujące? Kliknij odnośnik do witryny, a przeczytasz dane na omawiany wątek, który na pewno Cię zafascynują.

O ile dziecko jest wcześniakiem lub ma czułą karnację, możemy z powodzeniem użyć pieluszki bambusowe jako ręcznik, bambus jest szczególnie miły, miękki i miły w dotyku, a przy tym bardzo trwały, a dzięki swojej wspaniałej chłonności, błyskawicznie osuszy skórkę malucha. Nadzwyczajnie egzaminuje się również jako podłoże na przewijak. Pieluszki z kieszonką, tutaj więcej- to ogromnie wygodna i bezproblemowa w obsłudze wariant pieluszek wielorazowych.Pieluszki zbudowane są z powłoki nieprzemakalnej na zewnątrz i powłoki mikropolarku od strony pupki pociechy. Te dwie warstwy są ze sobą zespolone tak żeby pozostał otwór na włożenie wkładów chłonnych. Do przepustu tego wpycha się porcję i typ wkładek stosowną do wieku i potrzeb maluszka. Pieluchy kieszonki mają wszechstronny rozmiar (0-13 kg), w komplecie znajduje się jeden chłonny wkład bambusowo-bawełniany. Pieluszki typu kieszonki to jedno z bardziej oszczędnych sposobów. Pielucha z kieszonką rośnie wespół z maluchem i zapewnia możliwość użycia dowolnych wkładów chłonnych. Na cały czas pieluszkowania koniecznych jest ok. 12 sztuk. Elegancki układ pieluchy pozwala na swobodne założenie na nią niemowlęcego body na zatrzaski i wszystko się ze sobą porządnie dostosowuje. Gumki nie uwierają pociechy, forma zapewnia właściwe dopasowanie, cała pieluszka z kieszonką jest sumiennie sporządzona, bardzo delikatna i zapewnia harmonijną cyrkulację powietrza przy skórce malucha. Powłoka mikropolaru od okolicy pupki malucha nie odbiera wilgotności i dzięki temu skóra nie ma czucia z wilgocią.

You may also like...