Unikalne dodatki i ubrania

Polska jest krajem pięknych kobiet, to potwierdzi każdy, kto odwiedził Polskę choć raz w życiu. Nie dziwi więc, że w naszym kraju nie brak dobrze rokujących modelek a co za tym idzie projektantek mody.

Jedną z takich jest niewątpliwie Domi Grzybek. Studentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi swą poważną karierę stylistki mody zaczęła rok temu. Jej stroje cechują się tym, że są one utrzymane w stylu casual, który jest trendy wśród młodych osób. Kreacja zaprojektowane przez młodą łodziankę zostały już wyróżnione przez gro uznanych pism takich jak Elle, Glamour czy też Vanity Teen. Również doświadczeni styliści bardzo przychylnie wypowiadają się na temat projektów Domi Grzybek.

Sama Domi Grzybek otwarcie mówi o tym, że ją szycie ubrań bardzo uszczęśliwia. Mówi również o tym, że to co zakładamy na sobie codziennie nie może wprawiać nas w kiepski nastrój. Dla pewnych osób przecież ubrania bywają nośnikiem informacji. Stroje mają dla niej w sobie jakiś subtelnie ukryty komunikat, który trzeba umieć tylko dobrze rozszyfrować.

Autor: Clearly_Ambiguous

Pełna pozytywnych fluidów moda to taka, która sprawia, iż w koło nas dostrzegalna jak również odczuwalna jest ogromna dawka energii. Moda (zobacz również sklep internetowy z sukienkami) ma zatem pobudzać oraz wprawiać nas w dobry humor. Tego typu zasadami kieruje się w swojej pracy projektantki Domi Grzybek.

W trochę innej dziedzinie realizuje się inna młoda kobieta, jaką jest Pola Zag. Jej domeną jest projektowanie biżuterii. Jak każda z pań Polaga Zag kocha mieć, coś co jest jedyne w swoim rodzaju. Jej ogromna przygoda z projektowaniem biżuterii zaczęła się w chwili, gdy nie mogła zakupić bransolety trafiającej w jej gusta. To zachęciło ją do stworzenie czegoś dla siebie. Z czasem zainteresowanie jej autorskimi stało się tak olbrzymie, że pojawiały się kolejne ręcznie stworzone kolekcje, którymi oczarowane są panie nie tylko z Polski. Pola Zag robi fantastyczne rzeczy, które są ogromną alternatywą dla powszechnie spotykanej biżuterii. Od niej różni się w zasadzie wszystkim, zaczynając od unikalnej formy, zakończywszy na surowcach, które zostały użyte do jej wytworzenia.

You may also like...