Urządzasz przyjęcie weselne? Zdecyduj się na sale weselne Białystok lub domy weselne Kraków

Zawarcie związku małżeńskiego to szczególny termin w życiu każdego człowieka. Będąc główną postacią pragniesz , aby każdy z zaproszonych przez Ciebie gości czuł się wygodnie i przyzwoicie. Bazą, która ci to zagwarantuje jest wybór sali na której miałoby się odbyć przyjęcie weselne.

sala weselna

Autor: Hotel Zora Primosten Hotel Zora Primosten
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając zarówno sale weselne Białystok, jak i domy weselne Kraków masz pewność, że spełnią one wszystkie Twoje oczekiwania. Stawiając na Białystok sugerujemy Ci przestronne, szykowne i co najpotrzebniejsze – klimatyzowane sale w domu ślubnym Gracja.

Czy chcesz poznać więcej na tej witrynie (https://tokarnia-sosenka.com.pl/bombki-ze-styropianu) na prezentowane na tej witrynie zagadnienie? Jeżeli tak, kliknij ten link – nie zawiedziesz się. To podobna problematyka!

Masz do wyboru ich dwie: Sala Pałacowa – dwupoziomowa wspólnie z antresolą do 135 osób, w barwach bieli a także grafitu z ładnymi kryształami w stylu glamour. Sala Stylowa – mieszcząca do 230 gości, sala w ciekawy sposób łączy nowoczesność z klasyką, barwy przewodnie to ecru a także złoto- idź do mojej strony.

Obie sale mają eleganckie, osobne hole a także łazienki. Poza tym masz do wyboru masę atrakcji, które umilą gościom

sala weselna

Autor: Trevor Turk
Źródło: http://www.flickr.com

uciechę: stoły regionalne, potrawy dietetyczne, fontanny czekoladowe przeznaczone dla miłośników słodkości, barman, taras z malowniczym ogrodem i przestronny i praktyczny parking. W ofercie tego domu weselnego odnaleźć można też różnorodne propozycje jakie młodej parze przedkłada gospodarz, a w tym cztery edycje menu, pokrowce na fotele stołu prezydialnego, dekoratora środka, 10% zniżki na wesela w tygodniu, mieszkanie dla młodej pary i dodatkowo zniżki dla pociech: do 5 roku życia – darmowo, do 10 roku życia za pół ceny- .

Ponadto, dom weselny Gracja zlokalizowany jest blisko centrum miasta i słynie nie tylko z dystyngowanych, obszernych sal i profesjonalnej obsługi ale także z rewelacyjnej kuchni oraz wielorakiego menu zaadaptowanego do Państwa żądań.

Koszty wesela nie są drobne, wszystko korygowane jest indywidualnie w zależności od tego, czy robimy przyjęcie ślubne jedno bądź dwudniowe, który wariant menu wyłonimy i jakie atrakcje. Należy pamiętać jednakże, iż przy właściwym rozpoznaniu rynku, można wybrać konkurencyjne propozycje, możliwe do przyjęcia.

You may also like...