200
Zawarcie związku małżeńskiego to szczególny dzień w życiu każdego człowieka. Będąc kluczową postacią pragniesz , aby każdy z zaproszonych przez Ciebie gości czuł się komfortowo i przyzwoicie. Podstawą, która ci to zagwarantuje jest wybór sali na której miałoby się odbyć przyjęcie weselne.

Urządzasz przyjęcie weselne? Zdecyduj się na sale weselne Białystok lub domy weselne Kraków

Zawarcie związku małżeńskiego to szczególny termin w życiu każdego człowieka. Będąc główną postacią pragniesz , aby każdy z zaproszonych przez Ciebie gości czuł się wygodnie i przyzwoicie. Bazą, która ci to zagwarantuje jest wybór sali na której miałoby się odbyć przyjęcie weselne.

sala weselna
Autor: Hotel Zora Primosten Hotel Zora Primosten
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając zarówno sale weselne Białystok, jak i domy weselne Kraków masz pewność, że spełnią one wszystkie Twoje oczekiwania. Stawiając na Białystok sugerujemy Ci przestronne, szykowne i co najpotrzebniejsze – klimatyzowane sale w domu ślubnym Gracja. Masz do wyboru ich dwie: Sala Pałacowa – dwupoziomowa wspólnie z antresolą do 135 osób, w barwach bieli a także grafitu z ładnymi kryształami w stylu glamour. Sala Stylowa – mieszcząca do 230 gości, sala (www.saladlaciebie.com/sale-weselne/sterdyn.html) w ciekawy sposób łączy nowoczesność z klasyką, barwy przewodnie to ecru a także złoto- idź do mojej strony.

Obie sale mają eleganckie, osobne hole a także łazienki. Poza tym masz do wyboru masę atrakcji, które umilą gościom

sala weselna
Autor: Trevor Turk
Źródło: http://www.flickr.com

uciechę: stoły regionalne, potrawy dietetyczne, fontanny czekoladowe przeznaczone dla miłośników słodkości, barman, taras z malowniczym ogrodem i przestronny i praktyczny parking. W ofercie tego domu weselnego odnaleźć można też różnorodne propozycje jakie młodej parze przedkłada gospodarz, a w tym cztery edycje menu, pokrowce na fotele stołu prezydialnego, dekoratora środka, 10% zniżki na wesela w tygodniu, mieszkanie dla młodej pary i dodatkowo zniżki dla pociech: do 5 roku życia – darmowo, do 10 roku życia za pół ceny- .

Ponadto, dom weselny Gracja zlokalizowany jest blisko centrum miasta i słynie nie tylko z dystyngowanych, obszernych sal i profesjonalnej obsługi ale także z rewelacyjnej kuchni oraz wielorakiego menu zaadaptowanego do Państwa żądań.

Koszty wesela nie są drobne, wszystko korygowane jest indywidualnie w zależności od tego, czy robimy przyjęcie ślubne jedno bądź dwudniowe, który wariant menu wyłonimy i jakie atrakcje. Należy pamiętać jednakże, iż przy właściwym rozpoznaniu rynku, można wybrać konkurencyjne propozycje, możliwe do przyjęcia.