W jaki sposób dobrać buty do kobiecej sylwetki

Właściwy wybór obuwia do kobiecej sylwetki może ją wymodelować przykładowo wizualnie ją wyszczuplając czy wydłużając . Właściwe buty harmonizujące z figurą kobiety sprawią, że będzie ona wyglądała znakomicie. Niektóre fasony butów pasują do pań o mocnych nogach, inne nie. Dobrze jest odkryć kilka podstawowych reguł doboru bucików do kobiecej figury, tak by za każdym razem wyglądać znakomicie.

baleriny

Autor: DeeZee
Źródło: DeeZee
Buty muszą wysmuklić sylwetkę, wydłużyć optycznie zbyt krótkie nogi, czy też podkreślić zalety sylwetki. Jednym słowem wyeksponować to, czym niewiasta może śmiało się poszczycić, a zarazem zniwelować mankamenty jej figury. Odpowiednio dobrane klasyczne czółenka damskie doskonale zakamuflują wady oraz podkreślą atuty sylwetki każdej pani – nogi prezentują się rewelacyjnie w każdych bucikach, jednak już posiadaczki bardzo chudych nóg powinny ostrożnie selekcjonować fason obuwia. Dla takich pań najodpowiedniejsze będą buty typu balerinki, botki, w pełni zabudowane pantofle a także mokasyny damskie. Wszystkie te fasony obuwia powodują, że nogi nie przedstawiają się na nadmiernie szczupłe. Panie o zgrabnych nogach będą doskonale prezentowały się w pantofelkach na cienkich szpilkach. Modne są przy tym szpilki z podwyższeniami z przodu bucika. Buty przeznaczone dla pań o smukłych nogach winny być brązowe, popielate, zielone, fioletowe albo kanarkowe. Te barwy będą im

mokasyny

Autor: Casamoda
Źródło: Casamoda

na pewno najlepiej odpowiadały.

Z kolei osoby o mocnych nogach winny dążyć do ich wyszczuplenia, przez zastosowanie odpowiedniego obuwia. Przy nabywaniu bucików kobiety o nadto grubych nogach winny wybierać pantofle na stożku lub na koturnie. Jeśli obcas ma kształt stożka, to winien on lekko zwężać się ku dołowi. Dla kobiet narzekających na nazbyt puszyste nogi zalecane są długie kozaki na platformach, jakich cholewy są idealnie przylegające do nogi.

Nie powinny one wybierać kozaczków z nawet troszkę odstającą cholewą, gdyż bezcelowo poszerzy ona optycznie łydki.

Masz zamiar wzbogacić swoją wiedzę? Będzie nam miło, jeśli w tym celu przejrzysz informacje z www, które dla Ciebie opracowaliśmy w kolejnym linku.

Nie zalecane są przy tym botki z podwyższoną cholewką, bądź buty z zdobione naokoło kostki. Kobiety o nazbyt puszystych nogach winny dobrać dla siebie raczej delikatne klasyczne czółenka damskie w jakich będą wyglądać i czuć się wspaniale.

You may also like...