W jaki sposób kilkoma trikami poprawić wygląd salonu z elegancką odzieżą dla wytwornych pań?

Jeżeli jesteśmy właścicielami salonu z elegancką konfekcją, z pewnością musi wyglądać on doskonale. Pełne wdzięku wnętrze zachęci klientki i spowoduje, iż będą się u nas czuły dobrze. W jaki sposób kilkoma sprawdzonymi sposobami możemy uczynić sklep z damską odzieżą jeszcze piękniejszym?

sklep odzieżowy

Autor: eyecmore
Źródło: http://www.flickr.com
Podstawowa kwestia – idealny porządek. Przeszklone półki gromadzą kurz, a kafelkowe podłogi bardzo szybko się brudzą, ale – niezależnie od dekoracji wnętrza – w naszym salonie z ubraniami musi panować porządek. Druga sprawa – dekoracje ze szkła. Wazonik z dekoracją, półki i drzwi ze szkła w połączeniu blaskiem światła nadadzą wnętrzu ciepła i rozproszonego światła, a dodatek kontrastowych akcesoriów (pufa, czarne dekoracje, zastawa, kawiarka) uwypuklą efekt luksusu.

Ogólnie przestrzenie o przeciwstawnych barwach, bez feerii barw tylko stonowane, będą sprawiały lepsze wrażenie. Jeśli decydujemy się na taflę szkła w miejscu drzwi, okucia do drzwi szklanych też powinny być odpowiednio dobrane. Dobrze jest zdecydować się na chromowane lub niklowane. Kiedy zdecydujemy się na coś w kolorach niklu, szybciej będzie dobrać inne akcesoria. Przykładowo – duże lustra przemysłowe. Lustra są przecież niezbędnym elementem całego salonu, lecz mają także kilka dodatkowych funkcji – optycznie powiększają pomieszczenia i duplikują przedmioty, na jakich nam zależy.

Duży kwiatek w naszym salonie postawiony w ten sposób, by odbijał się w lustrze sprawi, iż będzie jeszcze bardziej zielono, a jak wiadomo kolor ten dobrze się kojarzy i sprawia, iż oczy odpoczywają. Lustra przemysłowe oczywiście także mogą wizualnie wysmuklać i dodawać centymetrów, więc dobrze o tym pamiętać. Umieszczenie lustra pod pewnym kątem nawet we wnętrzu o obniżonym suficie pozwoli klientkom podziwiać całą swoją sylwetkę. Koniecznie dopilnulustra (polecamy również solidnego szklarza)?eby nasze lustra tworzyły jednolitą taflę. Zarówno usuwanie rys ze szkła jak i luster to praca, którą można zrobić na miejscu w salonie, lecz uszkodzenie szyby nieumiejętnym doborem produktów czy narzędzi również może się przytrafić. Usuwanie rys ze szkła warto zlecić profesjonalistom – .

moda damska

Autor: Axami
Źródło: Axami
Pamiętajmy o tym, iż pomimo że żadna klientka nie powie, że podobają jej się okucia do drzwi szklanych, jakie mamy w salonie, wszystkie dekoracje – okucia, drzwi, lustra i ramy, będą składać się na całokształt i tworzyć spójny wizerunek sklepu.

You may also like...