W jaki sposób odnowić zniszczone paznokcie po tipsach jak też hybrydach?

Czy jesteś gotowa zdjąć sztuczne paznokcie by powróci do normalnych paznokci? Podejmując decyzję o zdjęciu na stałe tipsów musisz być zdecydowana na zmierzenie się z ogromnymi wyzwaniami.

czas

Autor: Alterna
Bez względu na to czy decyzja ta podyktowana jest zmianą stylu życia czy wymuszona pracą, tych parę sugestii pomoże ci zadbać o naturalne paznokcie a także poprawić ich stan zdrowia.
Jest bez liku opinii mówiących o tym, że sztuczne paznokcie, zarówno akryle jak również hybrydy, dopomagają wzmocnić paznokcie naturalne. Panie decydują się zatem na założenie ich, by przestać obgryzać pazurki bądź obniżyć kontakt paznokietków z czynnikami drażniącymi. Jednak po czasie okazują się być zawiedzione, bo ich kruche paznokcie prezentują się dużo gorzej niż przedtem. Pierwszym kroczkiem do polepszenia zdrowia paznokietków naturalnych będzie eliminacja żelu bądź paznokci akrylowych. Możemy to zrobić w profesjonalnym gabinecie lub w domu z użyciem czystego acetonu. Należy mieć na uwadze, iż aceton ma działanie mocno wysuszające, dlatego należy używać go umiejętnie i pozostawiać krótko na paznokciach. Warto napomknąć, iż wybór fachowego likwidowania tipsów jak też żeli pomoże zmniejszyć dodatkowe uszkodzenia.

image

Autor: Diva
Źródło: diva
Regularny manikiur pomoże ci aktywować krążenie krwi jak też aktywizować wzrost. Przez pewien czas powstrzymaj się od piłowania pazurków paznokieć – (nasze zabiegi) jest już delikatny, natomiast dodatkowe szlifowanie mogłoby go na dodatek osłabić. Obetnij paznokcie, nałóż nadmienioną odżywkę jak też pozostaw w spokoju. Regeneracja paznokcia to nakładanie odżywek. Czytaj też

Odżywcze ablucje pomogą ci zadbać o skórki, na jakie źle działa aceton oraz lampy UV konieczne do wykonania hybrydy. Do miski z ciepłą wodą dodaj kilka kropelek oliwy z oliwek i w tak przygotowanej miksturze mocz ręce 15 minut. Czasem nieodzowna jest rekonstrukcja paznokcia.

You may also like...