W jaki sposób Polki zazwyczaj usuwają niechciane owłosienie – lista plusów i minusów korzystania z najpopularniejszych metod

Zadbane i jednocześnie zdrowe włosy są ozdobą każdej pani. Przedstawicielki płci pięknej wydają wiele pieniędzy na systematyczne wizyty w gabinecie fryzjerskim, profesjonalne kosmetyki do mycia i nareszcie na najróżniejsze suplementy diety. Wyjątkowa troska o włosy przejawia się też w doborze odpowiednich szczotek i stosowaniu domowych zabiegów. Bądź co bądź, fryzura jest wizytówką każdej osoby, a wyjście, np. na imprezę obowiązkowo wiąże się z wizytą u fryzjera.

ciekawa fryzura

Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com

O ile trzydziestolatki troszczą się o to, aby ich fryzura w każdym przypadku prezentowała się imponująco, to równie dużo uwagi poświęcają usuwaniu zbędnego owłosienia z różnych partii ciała.Nadmierne owłosienie bywa niekiedy problemem medycznym, zatem damy borykające się z takim defektem urody pierwszej kolejności powinny udać się na wizytę do lekarza, który przepisze odpowiednią kurację a następnie w to miejsce . Tymczasem czterdziestolatki, które za kilka tygodni włożą krótkie spódnice i przezroczyste pończochy muszą już teraz myśleć, w jaki sposób usunąć nieefektowne włoski z ud. Przy tym za parę miesięcy, kiedy na zewnątrz zrobi się ciepło i będzie można wreszcie włożyć bluzeczki na ramiączkach i paradować po molo w stroju kąpielowym, elegantki muszą usunąć włoski z pozostałych części ciała.Najbardziej popularnym sposobem na usunięcie włosków z ud i spod pach jest oczywiście zakupienie zwykłej maszynki do golenia, których mnóstwo na sklepowych regałach. To bodajże najtańsza metoda, ale ma także swoje wady. A mianowicie, im częściej usuwa się włoski, tym prędzej one odrastają, a dodatkowo bardzo łatwo podrażnić skórę, szczególnie w okolicach bikini.

bikini

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Dlatego niektóre elegantki uznają, że sensowniej użyć frazy usuwanie owłosienia Tarnów albo depilacja laserem i oddać się w ręce specjalistów we wskazanym zakresie np. tu kliknij tutaj.
Niejaką alternatywą dla zwyczajnych maszynek stają się kremy depilujące. Choć są skuteczne, to jednak ich systematyczne używanie wiąże się z dość dużymi kosztami. Z kolei wykorzystanie depilatora renomowanej firmy kojarzy się damom z nieprzyjemnymi doznaniami, a ponadto należy właściwie troszczyć się o skórę, ponieważ w przeciwnym razie odrastające włoski z pewnością będą w nią wrastać. Żeby zaoszczędzić czasu oraz nerwów, dwudziestolatki wolą przeszukać zasoby sieci, np. pod kątem wyrażenia usuwanie owłosienia Tarnów, i trwale pozbyć się mało estetycznych włosków. Chociaż za wizyty trzeba słono zapłacić, to ten wydatek ma niemałe szanse zwrócić się za parę lat.

You may also like...