W jaki sposób znaleźć obuwie ślubne dla pana młodego?

Moment ślubu jest dniem, w którym przyszli małżonkowie pragną prezentować się wyjątkowo. Stroje i dodatki muszą być ze sobą spójne, by tworzyć wyjątkową, elegancką całość. Do przeszłości zaliczamy czasy, kiedy wyłącznie pani młoda przywiązywała uwagę do detali, nowoczesny pan młody również chce wyglądać wytwornie oraz gustownie.

Najważniejszy jest rzecz jasna garnitur do ślubu. To do jego tkaniny, koloru oraz charakteru dobiera się pozostałe części ślubnej galanterii. Panowie najczęściej zwracają ogromną uwagę na wybór koszuli oraz krawata lub innego ozdobnika, lecz niestety dość niedbale kupują obuwie ślubne. Tymczasem wygodne oraz piękne półbuty męskie mogą idealnie dopełnić kreację, zapewniając jednocześnie komfort w tym szczególnym dniu, w którym wiele godzin spędza się na nogach. Buty muszą być wykonane z najlepszych materiałów oraz tworzyć z garniturem spójną całość, zarówno pod względem stylu, jak i palety kolorów.

ślub

Autor: Clare Hocter
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wybrać obuwie ślubne do danego ubrania? Mężczyźni przeważnie mają trudności z doborem odpowiedniego koloru butów.

Wejdź do nowego tekstu i czytaj istotne informacje (http://www.zeccoro.pl/pl/p/Zlota-zawieszka-znak-zodiaku-Byk/360) na ten bardzo frapujący temat. Ekstra informacje opracowaliśmy dla Ciebie z wielką pasją.

Obecnie półbuty męskie występują na szczęście w równie obszernej palecie barw, jak buty dla pań – kupuj buty online. Najważniejsza zasada głosi, że do garnituru w ciemnym kolorze wybieramy buty ciemne, a do jasnego – jasne. Jeżeli nie chcemy nabywać butów na jeden raz, do kremowych i jasnoszarych garniturów – zamiast obuwia w tym samym kolorze – będą odpowiednie buty w naturalnym, brązowym odcieniu skóry.

Takie półbuty bez obaw można później zakładać do codziennych stylizacji. Nie zapominajmy, że lakierowane półbuty są mniej praktyczne niż wersja bez połysku i pasują raczej do eleganckich smokingów, niż do lekkich letnich garniturów o bardziej nowoczesnym kroju. Pary młode coraz bardziej ochoczo decydują się na kolorowe dodatki, na jakiś zabawny akcent, dodający poważnemu ubraniu trochę swobody. Panie zazwyczaj decydują się w takiej sytuacji na barwne obuwie – poznaj obuwie ślubne. Panowie powinni zostać przy klasycznej kolorystyce butów, ale mogą do nich dobrać kolorowe sznurowadła. To ciekawy sposób na urozmaicenie klasycznego obuwia. Warto wybierać buty skórzane, w sezonie letnim szczególnie istotne jest, by skórzana była także wyściółka buta – zapobiegnie to poceniu się stóp i powstawaniu kłopotliwych otarć.

You may also like...