W jakich sklepach trafimy na modne męskie ubrania w dużych rozmiarach?

Trudno jest zgodnie z trendami ubrać panów o większych rozmiarach. Szczęśliwe ubraniaprzeznaczoną dla nich upolujemy nie tylko w lumpeksach, ale i w sieci. Dawno minęły już lata, kiedy panowie ubierający duże rozmiary byli skazani na bezkształtne „namioty” i „worki”.

Koszula męska

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś już rozumiemy, że wcale nie wyszczuplają optycznie, a wręcz przynoszą odwrotny skutek. Ponadto, ludzie o dużych rozmiarówkach chcą nosić modne ciuchy, a coraz więcej agencji dla modelek proponuje pracę modelkom „plus size”. Działa to nie jedynie w przypadku pań. Wystarczy wprowadzić w wyszukiwarce internetowej hasła „ubrania duże rozmiary sklep internetowy”, by przekonać się, że są osiągalne w różnych wzorach i fasonach. Jakie najlepiej kupić?

W wypadku znacznej wagi warto postawić na najpewniejsze wersje. Możemy sięgnąć po jednobarwne koszule i koszulki oraz luźne dresy. Najlepiej nie wybierać kontrastach kombinacji i dużych geometrycznych wzorów. Szczególnie bezlitosne dla ciała są poprzeczne paski.

Ubrania męskie w większych rozmiarach kupimy w specjalnych sklepach, popularnych lumpeksach lub sklepach w sieci. Coraz więcej sieciówek przygotowuje także kolekcje XXL. Poszukując sklepu online, możemy wprowadzić w wyszukiwarkę sekwencje „koszulki męskie duże rozmiary”i „dresy męskie duże rozmiary”, albo„duże koszule męskie”. Uzyskamy wykaz linków do sklepów online, które specjalizują się w dystrybucji ciuchów w większych rozmiarówkach.

Korzystanie z ich usług ma wiele plusów. Oferują szeroką skalę wyboru, a nie wyłącznie ponure, bezkształtne worki. Opłaty za paczki często nie są zbyt wysokie, a sklepy wirtualne również obowiązuje konieczność akceptacji ewentualnego zwrotu zamówionego produktu. Najczęściej takie sklepy podpowiadają także, jak łączyć sprzedawane na ich stronach ciuchy. Na swoim blogu prezentują propozycje stylizacji i publikują fotografie. Warto skorzystać z takiej możliwości inspiracji, ponieważ moda nie musi być domeną jedynie szczupłych kobiet!

You may also like...