W przeciwieństwie do tego co się słyszy, faceci kochają być w centrum zainteresowania.

Męski styl tworzą dodatki, to one najlepiej cechują mężczyznę z klasą i to w doposażenie dobrze jest dokonywać inwestycji. Hurtownia galanterii skórzanej sprzedaje akcesoria, które stworzą wizerunek dobrze ubranego i współczesnego pana. Obecnie władzę nad torbami przejęły kobiety. Jednak na samym początku swojego istnienia były dodatkiem typowo męskim.

torba męska

Autor: Peter McConnochie
Źródło: http://www.flickr.com
Pomimo dominacji kobiecej torby, funkcjonalne i modne modele dla mężczyzn są coraz bardziej rozpowszechnione. Akcesoria mogą bardzo dużo przekazać o ich posiadaczu, z tego względu męskie obuwie, skarpetki, paski, zegarki, okulary przeciwsłoneczne i torby (Zobacz więcej: torby męskie skórzane na ramię) sportowe powinny kreować stylowy zestaw (czytaj więcej).

Torba czy to sportowa czy do pracy – musi być dopasowana do wymagań pana. Szczególnie, kiedy powinny się w niej pomieścić różne rzeczy, jak laptop czy tablet. Warto także zadbać o modny fason idąc na siłownię. Teczka to element aranżacji, który musi być skonfigurowany z pozostałą częścią ubioru. Jeżeli mężczyzna decyduje się na fason ze skóry powinien pamiętać, aby odcieniem współgrał z butami, paskiem do spodni, a nawet paskiem od zegarka. Wszystkie użyte w ubiorze skórzane dodatki powinny być tej samej barwy. Prawdziwy mężczyzna w każdym miejscu i o każdej porze powinien odpowiednio się przedstawiać – niedopuszczalna jest sportowa torba czy plecak wybrany do eleganckiego i stylowego zestawienia.

portfel

Autor: Incase
Źródło: http://www.flickr.com
Najbardziej uniwersalnym modelem toreb są aktówki męskie (kliknij). Powinny być uszyte z naturalnej skóry i mieć tradycyjny, niewymyślny format. Ich ponadczasowość powoduje, że nie wychodzą z mody przez wiele sezonów. Jeżeli facet wybiera bardziej codzienny styl, to jest hurtownia galanterii ze skóry, w której można odszukać właściwe modele. Znaleźć tu można plecaki dla panów o sportowym kroju, ogromne worki albo małe modele z krótką rączką, w sam raz do noszenia w ręce. Wersja wielkich toreb sprawdzi się w codziennych sytuacjach takich jak choćby konieczność zabrania rzeczy do firmy. Fantastycznie zastąpi również walizkę w bagażu podręcznym, dzięki wbudowanym kieszeniom bez problemu można się zapakować na parodniowy wyjazd służbowy.

You may also like...