W świecie, gdzie wzorem dla wielu są modelki z wybiegu każda zwykła dziewczyna musi zrzucić kilka kilo

W świecie, gdzie wzorem dla wielu wydają się modelki z okładek czasopism każda zwykła dziewczyna powinna zgubić parę kilo. Patrzymy na panie mające ponad 170cm, ważące niewiele ponad pięćdziesiąt kilogramów i myślimy, co zrobić, żeby tak wyglądać. Nie jest to dobry punkt odniesienia. Jednak, jeżeli naprawdę doskwiera nam kilka lub kilkanaście kilogramów więcej warto pomyśleć o odchudzaniu. Jak szybko schudnąć?

odchudzannie

Autor: Domzdrowia.pl
Źródło: www.domzdrowia.pl
Odpowiedź nie jest banalna. Musimy wprowadzić w życie wiele zmian. Musimy zacząć ćwiczyć, przynajmniej dwa razy dziennie, zrezygnować ze słodyczy i nie zapominać o pięciu stałych porach jedzenia. Do tego musimy pić dużo wody. To jedyny przepis na to by pozbyć się nadmiaru kilogramów dość szybko. Ale, jeżeli chcemy by efekt był widoczny po czternastu dniach powinniśmy zgłosić się do dietetyka i zainwestować w zajęcia z trenerem personalnym. Przez to w krótkim czasie schudniemy – – ćwiczenia i diety odchudzające.

Co najistotniejsze, schudniemy racjonalnie, bez obawy, że zaszkodzimy sobie. Niesamowite diety nie działają. Nie możemy wierzyć, gdy przeczytamy, że po tygodniu będziemy ważyć dziesięć kilogramów mniej. W tego rodzaju reklamach nie wspomina się, że po kolejnych dwóch tygodniach przytyjemy dwa razy tyle.

Wszyscy dobrze wiemy, że ćwiczenia to zdrowie. Poza tym właściwa dieta i rzeczywiście czujemy się lepiej. Ale najważniejsze jest to by być systematycznym. Jednak dla ogromu osób zdrowy tryb życia to czasowa moda. Zachcianka na coś nowego. Kiedy tymczasem powinniśmy pamiętać o tym, że ciało mamy tylko jedno. Jeżeli zależy nam na tym, by mieć siłę i energię do życia

odchudzanie

Autor: Studio Pięknego Ciała LADOS
Źródło: Studio Pięknego Ciała LADOS

powinniśmy wprowadzić zdrowe nawyki ciągle. Nie możemy poddawać siebie rollercoster’owi w postaci przez pięć miesięcy jem zdrowo i ćwiczę, a przez kolejne dwa mam w nosie jakiekolwiek ograniczenia.

Zajmujący artykuł? Jeśli tak uważasz, to kliknij ten link, wyczerpujący artykuł (https://nukleomed.pl/badania-diagnostyczne/srs/), który w tamtym miejscu odnajdziesz, także jest coś ciekawego!

Nie zapominajmy, że warto postawić na złoty środek. Nie wariujmy i nie wycinajmy sobie żeber, by uzyskać talię osoby, ale również nie pozwólmy na to by hula hop zatrzymywało się na naszym brzuchu. Pamiętajmy też o tym, że zdrowy tryb życia to nie jedynie jedzenie i trening, ale również pokarm dla naszej psychiki. Owszem nasz umysł będzie efektywniej działał dzięki ruchowi i odpowiedniemu jedzeniu, ale też wyszukajmy sobie jakąś pasję, której będziemy mogli się oddać do końca. Dzięki pasji nasze życie naprawdę będzie przyjemne i zdrowe.

You may also like...