Wakacyjny biwak nad wodą. O czym trzeba pamiętać?

Letni urlop powinien wiązać się z niesamowitą przygodą. Jeśli lubimy spędzać czas na łonie przyrody, omijajmy luksusowe pensjonaty szerokim łukiem. Raczej będą nam odpowiadać miejsca kempingowe tudzież łąka nad rzeczką.

www

Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com
Takie wakacje to jest dopiero fantastyczna przygoda! Biwakowanie to atrakcja dla zwolenników kontaktu z naturą. Jeśli nie możemy wyobrazić sobie relaksu bez jacuzzi czy też wysokiej klasy, wykwintnej restauracji, nawet nie myślmy o takim sposobie na urlop. Nim zdecydujemy się poznawać nieznane, zacznijmy od solidnego pakowania swoich rzeczy. Numerem jeden na naszej liście powinien być przestronny namiot, który należycie ochroni nas przed deszczem i złą aurą pogodową. Namioty Coleman łączą w sobie wszelakie cechy, na które trzeba zwrócić baczną uwagę. Zaliczamy do nich: pojemność, pakowność, przestronność, szybkość rozkładania oraz składania. Ponadto ich masa powinna być niewielka. W takim namiocie niestraszne będą nam błyskawice. Namioty Coleman to zupełny must have niemal każdej urlopowej przygody! Namiot to jednak jeszcze nie wszystko. Również solidny plecak jest dla nas niezmiernie ważny.

Zaintrygował Cię nasz wpis? Więc wejdź w link do serwisu wynajem busów lublin i ciesz się kolejnymi faktami. W razie jakiś wahań – zwróć się do nas.

To właśnie do niego spakujemy najbardziej potrzebny ekwipunek. Nie możemy zapominać o szeregu takich produktów jak: śpiwór, koc, ubrania na zmianę, latarka, zapałki, kosmetyki, apteczka oraz pożywienie.

namiot turystyczny

Autor: summonedbyfells
Źródło: http://www.flickr.com
Pojemny plecak musi zmieścić wszelkie przybory. Plecak turystyczny może być niewystarczający. Postawmy na markę, którą znamy od dawna i do której mamy zaufanie. Plecaki Korrimor przeszły z nami już tak wiele i nigdy nas nie zawiodły. Ich niesamowita lekkość sprawia, że nie jesteśmy bardziej obciążeni. Wędrówka w nieznane nie powinna być katorgą. Wręcz przeciwnie! Z uśmiechem na twarzach powinniśmy otwierać się na odkrywanie nieznanych widoków i miejsc. Słuchanie delikatnego śpiewu ptaków, oglądanie wschodów słońca wynagrodzi nam godziny przesiedziane przed monitorem. Odetchniemy rześkim powietrzem, a nasze oczy odpoczną od ekranu telewizora oraz laptopa. Uciekniemy przed ludźmi, a po powrocie do szarej codzienności będziemy mogli stwierdzić, że biwak to cudowna przygoda!

You may also like...