Wieczór panieński – inspiracje i organizacja

Są tego typu chwile, jakie na długo mogą zostać w naszej pamięci. Poza oczywistymi wydarzeniami, jak ślub, zaręczyny lub narodziny dziecka, do tej grupy zaliczyć możemy także wieczór panieński. Co zrobić, aby był on jak w najbardziej istotny sposób udany? Co przygotować, o jakich sprawach warto pamiętać?

Taki wieczór to święto, jakie Panna Młoda powinna pamiętać bardzo długo. Warto więc, by organizatorka postarała się o ekstra zabawy, które wzbogacą czas zaproszonym na ten wieczór Paniom i Pannom. Nie jest ważne czy spędzimy wieczór panieński w Warszawie czy na jakiejś wiosce, te sposoby odnajdą się doskonale. Pamiętaj przede wszystkim o specjalnie dobranych i wyselekcjonowanych żartach. Takie żarty powinny się odnosić do relacji damsko-męskich, mogą, a nawet muszą być trochę sprośne i niegrzeczne, przecież chodzi o wesołą zabawę. Bardzo istotne są też plotki i pogaduchy. Warto pogadać o wszystkim, ale przede wszystkim o tym, jak Panna Młoda poznała swojego wybranka, jakie mieli historie i śmieszne wydarzenia. Do rozmowy powinny włączyć się wszystkie zaproszone Panie i każda z nich powinna opowiedzieć coś o sobie, o swoich relacjach, jednocześnie istotne są porady, niekoniecznie poważne, przecież wieczór panieński to zabawa i warto – podobnie, jak w przypadku dowcipów – spędzić taki czas w jak najlepszych humorach.

A może dobry film? To także wspaniały pomysł na pozytywne spędzenie wieczoru. Oczywiście film trzeba dobrać pod kątem tematyki, powiedzmy, romantycznej. Jeśli nie masz pomysłu, możesz wybrać jakiś film, z naszych propozycji. Co powiesz na klasykę w stylu „Pretty Woman” albo „Nothing Hill”. Tylko nie mów, że nie znasz? A może „Francuski pocałunek” albo „Masz wiadomość”? Jeśli nie chcesz takich oczywistych typów, wybierz: „Szkołę uczuć”, „Dwa tygodnie na miłość”, „Zakochana złośnica” albo „Chłopaki mojego życia”. Dobrym, sprawdzonym pomysłem będą też wierszyki i sentencje. Podobnie jednak, jak w przypadku poprzednich typów wszystko musi być „na temat”, w radosnej atmosferze, w której anegdoty i interesujące historie przeplatają się z mądrościami życiowymi i określonymi przemyśleniami, jakie powtarzają się w wielu miłosnych historiach. Nie zapominajmy o dobrym jedzeniu, a szczególnie o słodkościach ze śmiesznym podtekstem, jak śmieszne torty.

Oczywiście, to tylko parę propozycji z całego arsenału propozycji, mimo wszystko, są to sprawdzone sposoby, które sprawdzają się na każdym wieczorze panieńskim. Możemy je oczywiście wzbogacić o kilka dostępnych, autorskich pomysłów. Z tą myślą wystarczy życzyć wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Niech wieczór panieński poprzedzający ślub, stanie się radosnym i cudownym doświadczeniem, który zapamiętasz na lata.

You may also like...