Wieczór panieński – inspiracje i organizacja

Są tego typu chwile, jakie na długo mogą zostać w naszej pamięci. Poza oczywistymi wydarzeniami, jak ślub, zaręczyny lub narodziny dziecka, do tej grupy zaliczyć możemy także wieczór panieński. Co zrobić, aby był on jak w najbardziej istotny sposób udany? Co przygotować, o jakich sprawach warto pamiętać?

Taki wieczór to święto, jakie Panna Młoda powinna pamiętać bardzo długo. Warto więc, by organizatorka postarała się o ekstra zabawy, które wzbogacą czas zaproszonym na ten wieczór Paniom i Pannom. Nie jest ważne czy spędzimy wieczór panieński w Warszawie czy na jakiejś wiosce, te sposoby odnajdą się doskonale. Pamiętaj przede wszystkim o specjalnie dobranych i wyselekcjonowanych żartach. Takie żarty powinny się odnosić do relacji damsko-męskich, mogą, a nawet muszą być trochę sprośne i niegrzeczne, przecież chodzi o wesołą zabawę. Bardzo istotne są też plotki i pogaduchy. Warto pogadać o wszystkim, ale przede wszystkim o tym, jak Panna Młoda poznała swojego wybranka, jakie mieli historie i śmieszne wydarzenia. Do rozmowy powinny włączyć się wszystkie zaproszone Panie i każda z nich powinna opowiedzieć coś o sobie, o swoich relacjach, jednocześnie istotne są porady, niekoniecznie poważne, przecież wieczór panieński to zabawa i warto – podobnie, jak w przypadku dowcipów – spędzić taki czas w jak najlepszych humorach.

A może dobry film? To także wspaniały pomysł na pozytywne spędzenie wieczoru. Oczywiście film trzeba dobrać pod kątem tematyki, powiedzmy, romantycznej. Jeśli nie masz pomysłu, możesz wybrać jakiś film, z naszych propozycji. Co powiesz na klasykę w stylu „Pretty Woman” albo „Nothing Hill”. Tylko nie mów, że nie znasz? A może „Francuski pocałunek” albo „Masz wiadomość”? Jeśli nie chcesz takich oczywistych typów, wybierz: „Szkołę uczuć”, „Dwa tygodnie na miłość”, „Zakochana złośnica” albo „Chłopaki mojego życia”. Dobrym, sprawdzonym pomysłem będą też wierszyki i sentencje. Podobnie jednak, jak w przypadku poprzednich typów wszystko musi być „na temat”, w radosnej atmosferze, w której anegdoty i interesujące historie przeplatają się z mądrościami życiowymi i określonymi przemyśleniami, jakie powtarzają się w wielu miłosnych historiach. Nie zapominajmy o dobrym jedzeniu, a szczególnie o słodkościach ze śmiesznym podtekstem, jak śmieszne torty.

Oczywiście, to tylko parę propozycji z całego arsenału propozycji, mimo wszystko, są to sprawdzone sposoby, które sprawdzają się na każdym wieczorze panieńskim.

Masz jeszcze minutę? Jeśli tak, to namawiamy Cię do kolejnej strony, na której znajdziesz szczegółowe wpisy – najedź na link nagrobki podwójne.

Możemy je oczywiście wzbogacić o kilka dostępnych, autorskich pomysłów. Z tą myślą wystarczy życzyć wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Niech wieczór panieński poprzedzający ślub, stanie się radosnym i cudownym doświadczeniem, który zapamiętasz na lata.

You may also like...