Wiosna i lato to czas, kiedy chętnie spędzamy każdą wolną chwilę na świeżym powietrzu.

Słoneczna i ciepła pogoda nakłania do różnego rodzaju zabaw pod chmurką, a wspólny piknik to doskonała okazja, żeby lepiej poznać sąsiadów.

Smaczne jedzenie

matka z córką, piknik, natura

Autor: Otmuchów
Źródło: Otmuchów
Piknik z reguły kojarzy się z pysznym jedzeniem na świeżym powietrzu. Jeżeli w wybranej przez nas lokalizacji nie ma stolików z ławkami, tak samo dobrze sprawdzą się koce rozłożone na trawie. W takich warunkach natomiast łatwo o nieoczekiwany wypadek i stłuczenie talerza tudzież szklanki, zatem zdecydowanie lepszym rozwiązaniem okażą się naczynia plastikowe i papierowe kubki, które znaleźć możemy w niejednym supermarkecie.

Masz spory kłopot z wyszukaniem efektywnego rozwiązania Twego kłopotu? Z pewnością prędko pomoże Ci ta strona (http://www.pokazy.net/fireshow-zielona-gora).

A co zrobić do jedzenia? Żeby ułatwić sobie nieco jedzenie „na kolanie” warto przygotować smaczne i kolorowe kanapki, a na deser zaproponować owoce. Jeśli masz taką możliwość, możesz też rozpalić grilla bądź ognisko. Upieczone własnoręcznie kiełbaski niewątpliwie będą smakowały, a ruch na świeżym powietrzu z pewnością zaostrzy apetyt. Będzie to jedna z ważniejszych atrakcji dla najmłodszych.

Zabawy na świeżym powietrzu

Piknik w gronie znajomych rzecz jasna nie musi ograniczać się tylko do jedzenia i leżenia. Jest to także świetna okazja do różnego rodzaju zawodów sportowych. Wyścigi w workach, pomysłowy tor przeszkód, czy przeciąganie liny to zazwyczaj standardowe elementy tego rodzaju imprez, jakie zachęcają do wspólnej zabawy tak najmłodszych, jak i dorosłych. Wystarczy oczywiście podzielić się na drużyny i można zacząć rywalizować. Można również zaproponować nagrody rzeczowe dla zwycięskiej grupy oraz nagrody niespodzianki dla zawodników, którym nie udało się zdobyć wysokiego miejsca- jak wygląda odznaka.

medal, nagroda, trofeum

Autor: Engyles
Źródło: http://www.flickr.com
Warto więc wcześniej zweryfikować, czy w naszym mieście nie odbywa się produkcja medali. Ciekawie zaprojektowana nagroda będzie doskonałą pamiątką, a ponadto jak najbardziej kojarzy się ze sportem. Producent odznak na pewno doradzi także, jaki wzór wybrać, jeśli chodzi o nagrody pocieszenia. Najlepiej, gdyby były one spójne stylistycznie, z niespodzianką dla zdobywców podium. Warto rozpocząć poszukiwania od internetu. W wyszukiwarkę wystarczy wpisać konkretną frazę, na przykład „produkcja medali” bądź „producent odznak”. W ten sposób prześledzimy poprzednie realizacje danej firmy i łatwiej nam będzie podjąć decyzję- jak wyprodukować medal ?.

You may also like...