Własna moda w codziennym życiu czyli jak się ubierać, żeby wyglądać naprawdę ciekawie.

Co roku, gdy najwięksi kreatorzy mody pokazują swoje najnowsze kolekcje, w niejednej damskiej szafie następuje mała rewolucja. Okazuje się nagle, że kilkanaście kreacji kupionych zaledwie rok temu w obecnie nie ma racji bytu, gdyż kolor stał się mało modny lub popularne są całkowicie inne fasony. Wiele pań ślepo idzie za takimi zachowaniami, i jeżeli tylko jakiś celebryta założy na siebie coś oryginalnego, to zaraz co druga mijana na ulicy pani ma założone dokładnie to samo.

biała sukienka

Autor: RomitaGirl67
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli nawet zupełnie nie będzie im to pasowało, albo nie będą się w tym czuły dobrze, to przecież jest moda, to co najmodniejsze należy nosić i koniec. Takie małpowanie pomysłów innych jest niekiedy bardzo powszechne, zresztą nie tylko w modzie, ale w pozostałych dziedzinach życia także. Niestety duża część z tych Pań, którym się wydaje że ubierając najmodniejszą danego lata bluzkę, czy kupując dodatki w zielonym kolorze, bo właśnie tej jesieni jest on w modzie, zupełnie nie ma pojęcia o tym, czym jest prawdziwa moda. Więcej informacji w temacie modowym – tak naprawdę bycie modnym nie oznacza bezkrytycznego podążania za tym, co wymyślili inni. Wręcz odwrotnie, bycie modną osobą to umiejętność zestawiania takich ubiorów, aby pozytywnie się wyróżniać z tłumu identycznie ubranych innych osób.

Czy rozpatrywana kwestia głęboko Cię zajęła? Jeżeli tak, to kliknij ten link, a tam zobaczmy także podobne teksty.

I jak widać na przykładzie wielu coraz popularniejszych blogerów modowych, nie jest ważne za ile się coś będzie kupować, lecz co się znajduje i jak się to zestawi z innymi elementami ubioru. Aktualnie także panowie bardziej interesują się modą. To coś dla nich – .

Są wręcz niektóre osoby, jakie kupują odzież dla siebie w sklepie z używanymi ubraniami, szukając tam ciekawych, oryginalnych elementów stroju. Właściwie skomponowane, uzupełnione o oryginalne obuwie najczęściej będą wyglądać one dużo lepiej, niż przypadkowo założone markowe części garderoby dużej części pań, jakim może się tylko wydawać, że są modne. Moda to także umiejętność dopasowania stroju do odpowiedniej okazji, to umiejętność wyczucia, kiedy można coś na siebie ubrać, a kiedy lepiej z danego elementu garderoby zrezygnować, bo zjawienie się w takim ubraniu nie będzie stosowne.

You may also like...