Włosy – najnowsze trendy

W pierwszych promieniach wiosennego słońca przeważnie odnosimy wrażenie, że nasze włosy są brzydkie i matowe. Trzeba działać! Co przygotowali dla nas w tym roku najlepsi eksperci i mistrzowie fryzjerstwa?

Absolutnie obowiązkowym kolorem sezonu będzie „brond”, czyli połączenie brązu i blondu, oczywiście w odcieniach naturalnych! Włosy koloryzuje się tak, by jaśniejsze i ciemniejsze tony naturalnie się przenikały. Nie są to pasemka czy koloryzacje typu ombre, w których kolory wyraziście się odznaczają. Przejście koloru jest łagodne. W jasnych włosach przypominamy białą kartkę, a czarne włosy dodają nam lat? Wypróbujmy rudości, które właśnie powracają do łask. Truskawkowe, kasztanowe, neonowe – mając do dyspozycji tak wiele odcieni, warto

polecana strona

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com

pobawić się w poszukiwanie pasującego nam odcienia.

Aby kolor pozostał na pasmach jak najdłużej, dobrze jest stosować specjalne linie kosmetyków, wspomagających ich pielęgnację. Honorowe miejsce na półce niech zajmie szampon do włosów farbowanych (strona internetowa).

Masz ochotę dowiedzieć się więcej na ten temat? To bardzo dobrze, gdyż pod linkiem winiarki znajdziesz interesujące dane, które Cię zaabsorbują.

Godnym uwagi kosmetykiem jest szampon firmy Goldwell, nadający włosom natychmiast odczuwalną jaskrawość koloru, gładkość oraz odczucie dobrze oczyszczonych włosów. Dodatkowo, szampon marki Goldwell jest bardzo wydajny, dobrze się pieni i niesamowicie pachnie. Codzienne pielęgnacja czysta przyjemność! Mamy złą wiadomość dla miłośniczek geometrycznych cięć albo superrównych grzywek. Najmodniejsze są włosy naturalne, lekko skręcone, w pozornym nieładzie, zwichrowane. Często stosowane prostownice nie będą nam potrzebne.

Włosy proste niczym „drut” są passe, z racji iż są za bardzo dopracowane. Teraz, do stylizowania włosów używajmy okrągłej szczotki. Na wiosennych wybiegach mody możemy zaobserwować puszyste fryzury. Lecz jak nadać lekkości włosom tak aby nie przypominały kasku? Ta kwestia zaprząta od lat umysły naukowców w laboratoriach firm fryzjerskich. Konsekwencją ich poczynań są produkty kosmetyczne do stylizacji włosów, np. spraye bez spłukiwania. Na włosach są niewyczuwalne w dotyku, a dają efekt naturalnej objętości – co więcej, nie obciążając włosów.

You may also like...